dr nebil bozdoğan ı tavsiye burnum çok güzel oldu

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve cancan06 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : cancan06
  1. cancan06

cancan06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1rolleyes:dr nebil bozdoğan a ameliyat oldum yeni burnumla çok mutluyum arkadaşlar,hem ilgili hemde çok güleryüzlü ekibine ve kendine çok teşekkür ediyorum.

2. 9 Aralık 2009
  3. ozgei

ozgei Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok çok geçmiş olsun. ınşallah istediğin gibi bir burna kavuşmuşsundur. Bende nebil beye ameliyat olmayı düşünüyorum. Genel anesteziyle mi oldun?? Ben lokal olmayı istedim ama doktor rahat çalışamazmış, ben panik olurmuşum. Onun için yarı anestezi gbi birşeyi önerdiler, ama emin olamadım genede. Yeni ameliyat olmuş biri olarak ne düşünüyorsun?
    Aslında birkaç sorum daha var, cevaplarsan çooook sevinirim, çünkü doktor bey hakkında çok bilgim yok, onun için cevapların benim için önemli. Çalışıyorum, 15 günlük rapor almayı düşünüyorum, sence morlukların geçmesi için yeterlimi? Tıb merkezinde olmayı düşünüyorum, maddi olarak daha uygun olduğu için, sen nerde oldun acaba? Ve fiyat konusunda bilgi verebilir misin mahsuru yoksa?
    En önemlisi burnunun önden ve profil görüntüsünden memnun musun?

4. 12 Aralık 2009
  5. cancan06

cancan06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şükür şuan oldukça iyi.bende tıp merkezinde yarı uyanık ameliyat oldum.şiklik ve morluk benim tahminimden az oldu 10 gün içinde fondotenle görünmez hal aldı.yaklaşık 2700 civarı ödedim.şimdi yaptırdığıma hiç pişman değilim ve saglık problemim de yok ben git ve görüş derim zaten muayene ücretide almıyo.

6. 12 Aralık 2009
  7. ozgei

ozgei Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım verdiğin bilgiler için. 21ine gün aldım ameliyat için, muayenede çok güzel geçti, önümüzdeki hafta testleri yaptırmam gerekiyor ama nerde yaptırırım bilmiyorum. bana fikir verebilir misin? Etrafımda duyduklarımdan hepsinin doktoru yönlendirmiş, sen nerede yaptırdın ve kaç günde çıkıyor sonuçlar?

8. 12 Aralık 2009
  9. ozgei

ozgei Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Birde tıb merkezindeki ameliyat sonrası gece nasıl geçti rahat mıydın?

10. 25 Mart 2010
  11. shatzim

shatzim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozgei sen ameliyat oldun mu?nasıl oldu?resimlerinizi görmek isterim mümkünse bende nebil beye oluczam belki

12. 29 Mart 2010
  13. bdm

bdm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gecmıs olsun

14. 26 Nisan 2010
  15. melisatez

melisatez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaşlar bende nebil beyle görüştüm ve ona burun ameliyatı olmak konusunda karar verdim gibi.bi kaç şehir dışı yerle görüşmek gibi bi düşüncem vardı ama kafamı artık daha fazla karıştırmak istemiyorum.çünkü nebil beyde kendimi teslim edebileceğim o elektriği ve güveni aldım.ama bu deneyimi onunla yaşamış arkadaşlarla doğrudan mail vs. şeklinde temas kurmak istiyorum.özel mesaj atmaya çalıştım ama 50 artı kotasına takıldım.olanlar bana yardımcı olabilirler mi deneyimleriyle ilgili buradan iletişim kurmaya çalışmak çok kopuk oluyo zannedersem.doğrudan iletişim için nasıl ulaşabilirim acaba.deneyimi yaşayanlar bu konuda benimle iletişime geçebilirlermi.

16. 4 Mayıs 2010
  17. melisatez

melisatez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bekliyorum kimse bir iletişim yolu göstermeyecek mi?

18. 15 Mayıs 2010
  19. MELEKZUZU

MELEKZUZU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb bende nebil bozdoğan la exoderm ile ilgili görüşeceğim.burada okuduklarıma bakarak çok iyi bir doktor sanırım.exoderm yaptıran varmı arkadaşlar