dr nebil bozdoğana ameliyat olan var mı??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve dnz_dnz tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dnz_dnz
  1. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    nebil bozdogana ameliyat olan ya da cevresinde ameliyat olmuş birilerini gören arkadaşlarım , olumlu- olumsuz yorumlarını yapabilirler mi??

2. 1 Mayıs 2010
  3. enunal

enunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    6 ay önce Nebil Bozdağan'a burun ameliyatı oldum. Yine yüzüme bazı küçük operasyonlar yaptı.sonbaharda yine başka operasyonlar düşünüyorum, burada hakkında olumsuz bir şey okumadım. bence arşivden hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. buradaki yorumlardan sonra, görüşmeye gittiğim gün ameliyata karar verdim ve 6 gün sonra ameliyat oldum. hakkında yapılan tüm olumlu yorumları fazlasıyla hak eden bir doktor. mesleğinde bir numara bence, iyi bir doktor olmanın yanısıra babacan, sabırlı ve ilgili.
    Burnumdan memnunum, ameliyat sonrasında zorluk yaşamadım.

Son düzenleme: 1 Mayıs 2010
  4. 1 Mayıs 2010
  5. salala

salala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    enunal sakıncası yoksa yüzüne yaptırdığın diğer şeylerin ne olduğunu belirtebilir misin?

bu arada dnz_dnz nebil beye yeni operasyon olanlardan birisi shatizm ."07.04.2010 Ameliyat günümdüüür duyru " başlığını okuyabilirsin.Nebil beyin arşivden ve şimdiki başlığından da bilgi toplayabilirsin.

6. 2 Mayıs 2010
  7. sedans

sedans Guest

bnde nebil beye ameliyat olanlardanimmmmm 5bucuk ay olduu coookkkk memmnunummmm.. fotolarimi sildim profilden istersen ozelden hotmail adresini gonder fotolarimi gosteriim ordan.. topicde acmitm sedansin 2 3 ve 3bucuk aylik burnu die bakabilirsin yorumlaraa..

8. 2 Mayıs 2010
  9. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    tmm canım tesekkur ederm..

10. 2 Mayıs 2010
  11. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    özelden yazdım canım

12. 2 Mayıs 2010
  13. enunal

enunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yağ enjeksiyonu ve botox yaptırdım.burun ameliyatım esnasında karnımdan yağ alınmıştı. o yüzüme enjekte edildi. Yüzüm dolgunlaştı biraz. botox da kaşlarımı yukarı kaldırdı. Yani 4-5 yaş geriye gittim. ben çok memnunum yaptırdığım operasyonlardan ve doktorumdan.

14. 3 Mayıs 2010
  15. sedans

sedans Guest

tammammmm.. cevapladımm bndeeee..

16. 3 Mayıs 2010
  17. salala

salala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

yaşasın gökte ararken yerde buldum.:teytey:çünkü ben de buna benzer birşey yaptırmayı düşünüyorum.Yağ enjektesi.Ben de burundan ameliyat olacağım bu arada da yağ enjektesi yaptırsam mı diye düşünüyorum?aslında ciddi biçimde yüzümde dolgunluğa ihtiyaç var da tam olarak seçeceğim yönteme karar veremedim.(yağ mı yoksa geçisi dolgu mu diye)

enunal ameliyatının üstünden 6 ay geçti.yağ dolgularının büyük bir bölümü eriyor diye biliyorum.sende ne kadar eridi?doktor ne kadarı erir demişti?

birde ben şundan korkuyorum.tamam dolgunluk olsun da böyle erimeyle falan yada yağların yanaklarda tuhaf yerlere gitmesiyle kötü bir görüntü oluşur mu acaba diye tırsıyorum.seninkiler nasıl gözüküyor?yüzüm biraz dolgunlaştı demişsin enunal biraz olmasını sen mi tercih ettin?doktor mu tavsiye etti?

çok soru sordum değil mi?ama hazır birini bulmuşken sorayım diyorum?yağ enjektesi yaptıran fazla kişi yok?ki nebil bey benim düşündüğüm 2-3 doktardan birisi.

cevap verdiğin teşekkür ederim enunal.operasyonlardan memnun kalmana da sevindim.a.s.

18. 3 Mayıs 2010
  19. enunal

enunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    lBen yağ enj. nu çene kısmına ve dudak ile burun arasındaki çizgilere yaptırdım, ilk başlarda elleyince biraz sert hissediliyor. zamanla yumuşayıp dağılıyor. zaten büyük bir kısmı sonradan eriyor, ama erimeyip tutunan hücreler kalıcı olarak yaşıyor. Dolguya göre avantajlı yanı da bu bence, dolgu 4 -5 ay sonra tamamen eriyor. bunun bir kısmı erise bile bir kısmı kalıyor. şimdi yanaklarımda hafif bir dolgunluk var, hani kilo alırsınızda yüzünüz toparlanır onun gibi ben memnunum şimdilik,
    özellikle burundan dudaklara inen çizgilere yapılan yag hücreleri iyi tutundu. kulak ve yanak arasındaki kısma yapılanlar daha çok eridi. yapılan bölgeye ve kişinin vucuduna göre değişiyor tutunma oranı, zaten doktorlarda şu kadarı tutunur diyemiyorlar, yaklaşık bir değer veriyorlar, bu değişken bence. Alınan yağlar ikiye bölünüyor. ilk enjeksiyon burun ameliyatım esnasında yapılmıştı, ikincisi de 3 ay sonra yapıldı.ılkini farketmedim ama ikincisi lokal olarak yapıldı, önce yüzde işlem yapılacak yerler uyuşturuldu, sonra yağ enjeksiyonu yapıldı,. toplam 15-20 dk. ancak sürüyor. Nebil Bey ile görüşmeni öneririm.

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010