Dr.Oetker cheese kek deneyen

Konusu 'Yemek Tarifleri' forumundadır ve burrbb tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : burrbb
  1. burrbb

burrbb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Epeyidir aklımdaydı cheese kek yapmak ama bi türlü cesaret edemiyodum niyeyse,ben de ilk denemede hazır alıp yapiyim dedim ama tadı neyse de kokusu hiç güzel gelmedi bana,deneyip seven var mı aranızda
    kendim hazırlasam daha mı güzel olur???çünkü tariflerde labne ve krem şanti var,kokusu böyle ağır olmaz gibi geliyo bana

2. 6 Kasım 2008
  3. nisan001

nisan001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben denedim ay çok kötüydü tadı üzerine meyve koydum zor yendi yani
    deneme bence gerçi damak tadı ama..
    maaile beğenmedik

4. 17 Kasım 2008
  5. soguknevale

soguknevale princesa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kuzenim limonlusunu yaptı,ben limonlu sevmediğim için beğenmedim.
    kıvamı çok güzel tutuyor ama başka bi aromalı olsa daha lezzetli olur kanımca.

6. 17 Kasım 2008
  7. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım inan bana iğrenç bişey ben yaptım eşimle 1 er çatal aldık hepsini çöpe attık,o ne iğrenç bir tat ya benneyaptımki

8. 17 Aralık 2008
  9. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    büyük hayal kırıklığı yaşadım ya ...denemek istiyordum...:KK43:(

10. 23 Aralık 2008
  11. barya

barya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba tabi herkesin damak tadı farklıdır ama ben bir cheesecake delisi olarak, heryerdekini de beğenmem. ama ben denedim süper oldu üzerine frambuaz koydum, hem görüntü hem de tadı süperdi. gerçekten cheesecake seviyorsanız bunu da beğenirsiniz. kolay gelsin herkese...

12. 11 Ocak 2009
  13. didobutikpasta

didobutikpasta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bence cheesecake'inizi kendiniz yapın hiç öyle büyüttüğünüz kadar zor değil, biraz cesaret yetiyor.
    Hem hazırlardan çok daha lezzetli ve katkı malzeme olmadan yapmış olacağınız içinde daha sağlıklı olacaktır..yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ocak 2009
  14. 3 Mart 2009
  15. jujuuuu

jujuuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaptım yaptım dün yaptım :))) tam tarifine göre yaptım gayet kolay oldu üzerine de donmus bögürtlen alıp koydum suan yazarken bile dolabı acıp yemek istiyorum :))

YANLIZZZZZZ ÖNEMLİ BİR AYRINTI belirtmek istiyorum.dün gece ilk yaptıgımdan 1 saat dolapta beklettik sonra tadına baktık cok yogun peynir tadı geldi.ama bugün ama bugün :))) muhtesem olmus tadı oturmus mutlaka ama mutlaka misafirinize yapcıaksanız 1 gün önceden yapın ve 1 gün buzdolabında bekletin .bugün resmen baska bir tatlı yedik sanki .
    bir cheesecake delisi olarak İ LOOOOOOOOOOOVE YOU DR. OETKER :) bence artık dr. luktan profesörlüge gecmelsin :))))

16. 15 Aralık 2011
  17. damla_dila

damla_dila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben de bu ürünü denedim çok güzel oldu gelen misafirlerim çok beğendi ben bim marketten aldığım süzme yoğurtla yaptım üstüne frambuaz koyup yine dr. oetker'in ahududu çilek sosunu kullandım birde bir gece önceden yapıp buzdolabında beklettim. 2 gün sonraya bir dilim kalmıştı tadı daha güzelleşmişti bekleyince dahada güzel oluyor ben kesinlikle tavsiye ediyorum.