Dr. Onur Erol ve Dr. Erol Kışlaoğlu hakkinda bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve arienelensar tarafından 6 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : arienelensar
  1. arienelensar

arienelensar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba.ben ekim gibi birtakım operasyonlar yaptırmak istiyorum.ve oldukça araştırıyorum. bu operasyonları gerçekleştirmek istediğim 2 isim var birisi prof.dr.onur erol diğeri ise prof.dr. erol kışlaoğlu.
    bu iki isimden birine gidip operasyon geçirenler varmı acaba? fikrinizi almak istedim.:mymeka:

2. 9 Temmuz 2007
  3. arienelensar

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabiiki çok düşündüm.yaklaşık 1 yıldır düşünmekteyim en azından:)))
    onur bey'ide çok araştırdım ama bilen tanıyan insanların fikirleri daha başka oluyor tabii.teşekkürler

4. 21 Eylül 2007
  5. Daima

Daima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Onur Erol ile birlikte çalışan Naci Çelik var o nasıl Kim tanıyor?

6. 21 Eylül 2007
  7. Daima

Daima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar buraya bakın Neci Çelik hakkında çok güzel yazıyorlar XXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2009
  8. 21 Eylül 2007
  9. arienelensar

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi okudumda yazılanları gayet iyi şeyler yzıyor ama acaba diye düşünüyor insan.çünkü dönüşü çok zor olan durumalr bunlar

10. 21 Eylül 2007
  11. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın arienelensar
    insan bir türlü karar veremiyor. hakkında iyi şeyler okuduğun doktorun bir bakıyorsun kötü bir ameliyatı çıkıyor karşına. karar vermek hakikaten çok zor.
    bir de ben şunu merak ediyorum. bu yorumları gerçekten hastalar yazmıştır değil mi. estetik merkezleri doktorlarının reklamını yapmak için böyle bir şeye başvururlar mı dersiniz.
    belki de ben vesvese yapıyorum. hepsi de doğrudur.
    neyse herkes için iyi olanı diliyorum. umarım hepimiz ameliyattan sonra çok mutlu oluruz kızlar.

12. 21 Eylül 2007
  13. Daima

Daima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kötü ya ... Ama o yurtdışında çok ödüller aldı.... Neyse demek ideal doktor yokmuş

14. 22 Eylül 2007
  15. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Tatlım bütün estetik cerrahları aynı yeteneğe sahiptir burada önemli olan senin kendine en yakın burun şeklini seçmen,eğer yüzüne uygun olamayan birşekliseçersen dünyanın en iyicerrahıda olsa yapılan burun sana yakışmaz bu yüzden bu kadar yüksek meblağlar isteyen doktorlar yerine muayenhanelerine gidip portfoylarını içine sindirdiğin bir doktoru seçsen daha iyi olur.Tabiiki onur erol iyidir fakat bu gün hepimiz tarafından tanınıyor oluşu ünlüler tarafından tercih edilmesi nedeniyle gerçekleşti yoksa ülkemizde bu işi çok daha iyi yapan doktorlar var.Bu yüzden dediğim gibi birkaç farklı doktorla daha görüş ve ne olursa olsun doktorlara ameliyata kendileri ile birlikte bir kulak burun boğaz uzmanının girip girmediğini öğren çünkü estetik cerrahlar burnun sadece dıştan görüntüsünü değiştirme yetisine sahipler, kalanını kbb'cının yapması lazım ki ilerde nefes alıp verme problemi yaşamayasın... dediğim olay önemlidir...

16. 24 Eylül 2007
  17. arienelensar

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla doğru diyorsun.yani yazılanların hepsi çok iyi bu yazılanlara bakrsnız hiç düşünmeden bu doktor gitmeliyiz gözümüz kapalıCADIARZU

18. 24 Eylül 2007
  19. arienelensar

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın ama tanınmış olunc insan sanki daha çok güveniyor hata yapma olasılığı daha az gibi geliyordu bana ama artık bende başka cerrahlara bakıyorum.ama işte dediğim gibi güven meselesi beni çok zorluyor.