Dr. özgül kurt hakkında bilgisi olan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve __ecrin__ tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : __ecrin__
  1. __ecrin__

__ecrin__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar merhaba. özgül Kurt hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler...

2. 22 Ekim 2010
  3. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar kimse yok mu?

4. 25 Ekim 2010
  5. ozlmsc

ozlmsc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşım, zgül kurt şu bilge hastanesinde olan ise , tatlı bir bayandır sabah saatlerinde gitme sinirli oluyor bilgi almakta güç oluyor ben bıraktım o doktoru..ama genel olarak iyi derler

6. 28 Ekim 2010
  7. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    özlmsc çok teşekkürler cevabın için. peki doğum konusunda nasıl biliyor musun? Yani doğumumu özgül hanıma yaptırabilir miyim? Normal doğumu destekler mi bilgin var mı?

8. 12 Kasım 2010
  9. sababel

sababel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam ecrin. Ben Özgül hnm da doğum yaptım. Daha önce başka bir özel hastanede yapmıştım. Bence harika bir doktor. Tüm sorularımı cevapladığı gibi gece de kalkıp doğumuma geldi. İst da cok az doktor gidiyor. Ayrıca ablama herkes ameliyat olman gerekir demişti. Ablamı ilaçlarla tedavi etti hiç sıkıntısı kalmadı. Şimdi de 3 arkadaşım gidiyor. Onlarda cok memnun. Normal doğum öneriyor herkese. Annemi de götürdük. Cok gülryüzlü ve anlayışlı bir insan.Mutlaka devam et ve doğumuna çağır bence.

10. 13 Kasım 2010
  11. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    sababel cevabın için çok teşekkürler. Peki sen epidural mi yaptın doğumunu? Ve de doktor gece gelmek için ne kadar ücret alıyor?

12. 13 Kasım 2010
  13. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cnm biliyosun bende konu açmıştım sanırım bilge hastanesinde karar kıldım şimdi doktor seçimi yapıcam..senin doktorunu tercih ediyim bende en azından bayan off çok bunaldım yaa erkek birine gitmem imkansız gibime geliyo çatı muayenesi falan çok kasılsım sabah sabah..
    epidural normal istediğimi belirtmiştim hastanede bu doğum konusunda iddalı gibi duruyo sen ne dersin epidural mi düşünüyosun

14. 13 Kasım 2010
  15. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ecrin iyki konu açmışsın hayatım sorularımın cevaplarını buluyorum

16. 14 Kasım 2010
  17. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Ben kendi doktorumu tavsiye ederim. Gerçekten de işinde iyi olduğu belli. çatı muayenesinden de korkma bence. Ben de daha olmadım ama zor birşey olacağını sanmıyorum. Ben epidural düşünüyorum evet. Ama hastanenin anestezi uzmanları nasıl bu konuda bilmiyorum. Şu an 36. haftayı bitirmek üzereyim. Bundan sonraki gidişlerimde bu konuyu da araştıracam.

18. 14 Kasım 2010
  19. __ecrin__

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Evet gerçekten de sorularımızın cevabını bulmak çok iyi oluyor. Keşke bir de bu hastanede ve özgül kurt ile muayene olarak doğum yapanlar varsa forumda girip bilgilerini paylaşırlarsa çok iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü vakit yaklaştıkça kafamızdaki sorular gitgite artıyor.