Dr. Özgür Deren'in hastası olanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve emi1981 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : emi1981
  1. emi1981

emi1981 Kuzucuğum benim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Özgür Deren'in hastası olan arkadaşlar, doktorunuzdan memnunmusunuz. Ben de Özgür Bey'e gitmeyi düşünüyorum. Biraz fikir verirmisiniz, hastaya yaklaşımı nasıl? Doğuma giriyormu?

2. 31 Aralık 2009
  3. isikdeniz

isikdeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçen sene Özgür Deren'in hastasıydım.Hamileliğim çok problemli geçti.45 gün hastanede yattım. Ben Özgür bey den çok memnundum.Her aradığımda(telefon,mail) bana cevap verdi.Hastanede çok hastası olduğu için hastalarına zaman ayıramıyordu.Ama yaklaşımı çok iyi idi. En azından verdiği güven yeter.Hacettepede profösörler pek normal doğuma girmiyorlar.Genelde asistanlar yaptırıyor normal doğumu. Sezeryan olursa giriyor. Gerçekten iyi bir doktor.Tavsiye ederim.

4. 6 Ocak 2010
  5. emi1981

emi1981 Kuzucuğum benim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim.Ben de hocayal bir sefer görüştüm. Ama artık muayenehanede hasta bakıyor ve hacettepede doğumlara girmiyor.Yani çok maliyetli. o yüzden ona gidemiycem

6. 6 Şubat 2011
  7. tomurcukbebek

tomurcukbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba ben özgür hocanın hastasıyım o okadar iyi bir doktor ki her konuda sizi bilgilendiriyor sizi yüreklendiriyor desteğini yardımını hiç bırakmıyor. ben e.l. hekim hastanesine pcos nedeniyle kontrole giden bir hastaydım orda bir doktor var ki doktor demek bile istemiyorum benim hamile kalamyacağımı söyledi 2 defa klomen ardından yüksek dozda gonalf 7 tane bebeğe hamile kaldım ohss oldum karnım 10 litreye yakın su topladı sonra özgür hocamı buldum vakit kaybetmeden bebekleri sonlandırdı 2 tane bebeğim kaldı ama çoğul gebeliğin ve sayının fazla olması hep risk olduğunu söyledi beni endişelendirmeden başıma gelebilecekleri hep söyledi özgür hocam 30. haftaya ulaşmanın çok önemli olduğunu 30. haftadan önce doğum başlarsa durduralamayacağını hep anlattı bana ama 25 hafta 5 günlük doğum başladı gece yarısı sancı özgür hocam telefonla hep destek oldu ambülansta ordan hacettepe hastanesine geldi hiç vakit kaybetmeden doğumumada o girdi ben bayılıncaya kadar odadan ameliyathaneye kadar hiç elimi bırakmadı konuştu destek odu bana 4 tane çocuk doktoruda girmiş doğumhaneye doğumu özgür hocam yaptırdı buraya kadar hiç sorun yoktu ama bebekler çok küçüktü küveze alındılar yaşamaları çok zordu yaşasalardı engelli olmaları çok yüksek biri 5 gün diğeri 10 gün yaşadı şimdi melek oldu benim yavrularım... geleceğe umutla bakmaktan başka çağrem yok özgür hoca dışında başka bir doktor ise asla.

8. 16 Şubat 2011
  9. Chelsea

Chelsea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108

Arkadaşlar Merhaba;

Ben de Özgür Deren'in hastasıyım..4 tane doktor değiştirip buldum tavsiye üzerine Özgür Hocam'ı..gerçekten söylenenler ve benim söyleyeceklerim az kalır..insanların yüzüne yansır işini sevip sevmedikleri,zorla yapıp yapmadıkları,işte Özgür Hoca'nın da yansımış durumda..personelinde de aynı şey söz konusu..kimse işini zorla yapmıyor ya da zorla gülümsemiyor..inanılmaz rahatlatan ve sakin bir tavrı var..

Alanında ne kadar başarılı olduğunu duyup gittik açıkçası..çünkü yapı olarak çok panik bir insan olduğum için böyle bir doktorum olmasını istiyordum..sorduğum yüzlerce saçma soruya öf demeden bıkmadan usanmadan cevap verir,kızımı gösterirken resmen gözleri parlıyor ya da ben öyle hissediyorum..:) muhtemelen de öyle ama en önemlisi ne biliyor musunuz?belki yüzlerce hastasının içinde kendimi tek gibi hissettiriyor bana..eşim bazen gülüyor halime ama bence bu çok önemli bir meziyet..sanıyorum ki kimseyi böyle muayene etmiyor kimseyle benimle ilgilendiği gibi ilgilenmiyor..eminim her hastasına bunu hissettirdiği için bu kadar başarılı..kendisini ailecek çok seviyoruz..dört gözle bekliyorum şu muayeneler 2 haftada 1 e insin diye :) ve 2.bebeğimi allah yine nasip eder de verirse yine Özgür Hoca'ya gideceğim..sonra yine yine yine :))) yazdıklarımı okuyup amma abartmış demeyin..giderseniz şayet anlarsınız ne demek istediğimi..elbet vardır iyi doktor ama benim için tek kendisidir..

Maliyet açısından bilemiyorum,doğumla ilgili hiçbirşey konuşmadık..Ama asla işi ticarete dökmüş doktorlarla uzaktan yakından alakası yok..maddiyatın her zaman önemsiz olduğunu en ufak bir durumda kendisini kesinlikle aramam gerektiğini sürekli söyler..zaten blog da hazırlayacağım kendisi ve doğumumla ilgili..Allah izin verirse ve o günleri görürsem daha detaylı bilgi vereceğim tüm anne adaylarına..

10. 11 Mart 2011
  11. azusena

azusena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    herkeze merhaba ozgur beyi duyunca bende birseyler soylemek istedim benim hamilelgim riskli degildi 35.haftaya kadar snra bebegim hidrops oldu bizde uzun bir arasdirma sonucu ozgur beyi bulduk Allaha sukur gercekden kendisi cok iyi ve cok guven veren bir insan Allah razi olsun riskli bi gebelik oldgu icin bizi hacettepe yonlendirdi dr ayarladi hatta isterseniz doguma bende girerim dedi.2-3 kez gitiim ama okdar memnun kaldimki sonra bir ara kendisi tatile gitti benim 12de suyum geldi ozgur beyi aradik hemn acti telefonunu bize dr ayarladi telefndada olsa cok ama cok ilgilendi gercekden Allah razi olsun kendisnden.

12. 30 Mayıs 2011
  13. pokemon51

pokemon51 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    103
    selam sizin doğumunuz gerçekleştimi acaba birde yapılan diğer testlerin ücretlendirmeleri nasıl özgür deren doğuma giriyormu giriyorsa maliyeti nasıl teşekkürler

14. 2 Ocak 2012
  15. Chelsea

Chelsea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    7 ay bitti doğum yapalı,sezeryan oldum,hiçbir şey hissetmedim desem yeridir.Özgür hoca A'dan Z'ye yanımda idi..ameliyattan önce odamda ziyaret etti,rahatlatmaya çalıştı,sonrasında hep irtibat halindeydik zaten.Maliyet açısından burda yazmam çok doğru olmaz sanırım..üzerinden epey vakit geçmiş sorunuzun ama özelden msj atarsanız detayları verebilirim..Verdiğiniz paranın karşılığını son kuruşuna kadar alıyorsunuz emin olabilirsiniz.

16. 21 Şubat 2012
  17. keskesizbir_yasam

keskesizbir_yasam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 2 tane düşük yaptım 1. düşükten sonra bende kan pıhtılaşması çıktı ankarada bir doktor bana kan sulandırıcı iğne verdi ona rağmen 2.yide kaybettim kalbi durdu.Ben çorumdayım çorumdaki doktor ilacın dozu fazla , ankaradaki doktor ilacın dozu az geldi dediler ortada kaldım internetten araştırdım prof.özgür derene gitmeye karar verdim ama nasıl bir doktor bilmiyorum benim gibi olan varmı varsa hangi doktora gittiniz lütfen bana yardım edin.

18. 12 Mart 2012
  19. tomurcukbebek

tomurcukbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba 5 mart 2012 tarihinde bitanecik oğlumuz özgür'ümüz dünyaya gözlerini açtı. Başımızdan geçen şeyleri daha önce yazmıştım. Erken doğumun ardından özgür hocama kontrollere gitmeye devam ettik. özgür hocam zayıflamam için beni diyetisyen esra gültekin'e gönderdi. 20 kiloya yakın kilo verdim bu arada glifor kullanmamı istedi. 5 ay sonra allahım küçücük bir can verdi içime. Kaygılar, korkular... özgür hocam hep destek oldu bize. 38. Haftaya ulaştık ve bebeğimiz dünyaya gözlerini açtı. Bu süre içerisinde özgür hocam hep yanımızda oldu. Sevgiler...