Dr. Sadullah Karun

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve nunini tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nunini
  1. nunini

nunini Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar. forumu uzun zamandır takip diyorum ve bugün konu açmaya karar verdim. bende burun estetği olma düşüncesi içerisindeyim. burnum kemerli ve ucu sarkık. Dr. Sadullah KARUN ile görüşme fırsatım oldu. ilk görüşmede memnun kaldım.şuan karar aşamasndayım. fiyatıda oldukça uygun. Dr Beye burun ameliytı olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorm. ameliyat öncesi ve sonrası ilgilniyormu (bir arkadaşımız dr un ameliyat sonrası yanına gelmediğini yazmıştı) ben biraz pimpirikli biriyim o yüzden soruyorum bunu. ve yapılan ameliyattan ne drece memnun kalındı bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. açıkçası ameiyat sonrası beğenmemekten ve şişlik morluk ve ağrıdan çok korkuyorum görüşmk üzere

2. 12 Aralık 2009
  3. crcs

crcs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadasım beni,im kurstakı arkdasım kendısının sekreterı ve arkadasımının da burnunu yapmıs zamanınıda ztn kıs cok uzun y,zamndır onun yanında calısıyor o bana soylemeden once bılmıyordum burnunda estetık olduğunu yuzune yakısan bı burun olmus.fıyatlarının uygun olduğunu soyluyor arkdasım.

4. 22 Şubat 2010
  5. merve_demi

merve_demi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gunce fiyatları ve ameliyatı nerde yaptığı hakkında bılgısı olan varmı

6. 23 Şubat 2010
  7. nunini

nunini Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ameliyatı medılıfe hastanesinde yapıyor sanırım çapa da. fiyatlarıda 2,500 civarı

8. 27 Şubat 2010
  9. Typical

Typical Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sadullah beye daha yeni ameliyat oldum. Ameliyat sonrası tam 3 defa kontrole geldi. ÇOk mütevazi , her sorumu sabırla cevapladı. Cep telefonunu verdi , herhangi bir problemde beni arayabilirsiniz dedi. Ben çok memnun kaldım doktorumdan.

10. 27 Şubat 2010
  11. Typical

Typical Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Edamisra , crazy46 ona yeni ameliyat olanlar arasında. Onların resimleri var bakabilirsiniz. Ben daha şiş ve morrum. ıyileşince bende koyacağım resim. Sadullah beyden memnun olmayan yok

12. 2 Mart 2010
  13. mertece

mertece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canan ameliyat olmana çok sevindim,çok geçmiş olsun canım....Burdaki dr. a olmadığına pişman olmayacaksın umarım.Keşke benide uyaran olsaydı.
    Neyse biliyorsun benimde tekrar ameliyat olmam gerekiyor.ıstanbulda olduysan 1 gece orada mı kaldın nasıl gidip geldin kolay oldumu? Eğer memnun kaldıysan ayrıntıları yazar mısın bana özelden canım...Mutlaka haberlerini bekliyorum.....

14. 6 Mart 2010
  15. pirhot

pirhot Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım şişlik ve morlukların geçince fotolarını paylaşabilirmisina.s.

16. 9 Mart 2010
  17. oceanface

oceanface Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba bende sadullah beye randevu aldım ama cok heycanladım simdi ameliyat olanlardan rica etsem nasıl oldu burnunuz memnunmusunuz yüzde en önemli yer kötü bişeyde hersey mahfolabilir :KK43:

18. 23 Mart 2010
  19. esraberen

esraberen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    typical ameliyat yeni oldum demişsin kaça yaptı ameliyatını hastane parasııda içindemi