Dr. Saffet Örs hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve gxuxlçingxuxç tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gxuxlçingxuxç
  1. gxuxlçingxuxç

gxuxlçingxuxç Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kayseri de saffet örse karın ameliyatı yaptırmak istiyorum bilgisi olan varsa sevinirim.

2. 6 Ocak 2009
  3. creative

creative bebeğinin annesi :)) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende yozgattan kayseriye gelip ameliyat olmayı düşünüyodum fakat şuan ankarayı düşünüyorum..doktor sayısı,ameliyat sayısı fazla olan yerde inşallah hata payı azdır..

4. 12 Haziran 2009
  5. sebnem66

sebnem66 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 6 gün önce burun ameliyatı oldum saffet beye suan hiç bir problem yok.yarın acılacak sargılarım.hasta sayısı oldukca fazlaymış saffet beyin.ameliyat olanlarda cok memnun

6. 23 Haziran 2009
  7. gizem_2009

gizem_2009 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm sebnem burun ameliyatin gecmis olsun aceba nasil oldun foton varmi cunku bende dr saffet beye bu yaz yani 7 ci aydagogus buyutme ameliyati olacagim cok edniseliydim sen de dersin bu doktor hakkinda tsk

8. 29 Kasım 2009
  9. ipeka21

ipeka21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrblar..bende Kayseride yaşıorum ve burun ameliyatı olmak istiorum...daha önce saffet beye de bi benimi aldırmştım..ancak yinede kararsızım burun ame. ona oldurmak konusunda ..siz bana yardımcı olursanız çok sevinirim..kaç ay yada sene önce ldunuz şuan durumunuz nasl...düşme riski varmı ?:)))bide fiyat ne kadar ödediiz..))teşkelr hoşcaklan

Son düzenleme: 29 Kasım 2009
  10. 9 Aralık 2009
  11. arzudrm38

arzudrm38 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar siteye ben yeni üye oldum. saffet beyi tanıyorum daha önce saffet beye silikon ve burun ameliyatı oldum. burun ameliyatı nı 2 yıl önce oldum. 6 ay öncede göğüslerime silikon koydurdum ikisinden de çok memnunum. burnum harika oldu çok doğal okka gibi yüzüme yakışanı yaptı saffet bey. pek çok arkadaşım var ameliyat olan herkes çok memnun. bence fiyat uygun sonuçları çok iyi para cı bir doktor değil ve kliniği çok kalabalık her yerden hastaları var.

12. 12 Aralık 2009
  13. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen burun ameliyatından memnunmusun görüntüsü falan nasıl yaptı istediğin gibi oldumu herşey bende düşünüyorum araştırma içindeyim şuan

14. 12 Aralık 2009
  15. gizem_2009

gizem_2009 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burun resimlerini paylasirsan sevinirim canim merak ettim bende saffet beye burun ve gogus buyutme ameliyati oldum bende cok memunum kendisinden

16. 16 Aralık 2009
  17. arzudrm38

arzudrm38 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burun ameliyatından da silikondanda oldukça memnunum. burun resmimi paylaşabilirm ama açıkcası nette yüzümün görünmesinide istemiyorum sadece burnumu gösterecek şekilde resim koyucam.

18. 17 Aralık 2009
  19. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki canım istemeyebilirsin bizim içinde burnunu görmek nasıl olmuş hemde fikir almış oluyoruz sizlerden...koyarsan çok sevinirim

Son düzenleme: 17 Aralık 2009