dr şefik çoban ı tanıyan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve raebzeh tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar özellikle kıbrıslı,urfa siverekli ve kırıkkaleli arkadaşlar...bulunduğum ilçeye yeni bir dr geldi kadın doğum uzmanı şefik çoban..özel muayenehane açtı.kıbrıslıymış kendisi,urfa siverek ve en son kırıkkalede görev yapmış emekli olmuş..dr un hayat hikayesi ve muayenehanedeki aletlerin eski olması beni şüphelendiriyo açıkçası..duyan ve bilen varsa bana lütfen yazsın kızlar bana bi tedavi öneriyo ama bi türlü güvenemiyorum..eyvahedigeldismileinşallah bilen çıkar..:Saruboceq::Saruboceq:

2. 19 Mayıs 2010
  3. baja

baja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb hanımefendi...evet dr şefik çobanın tedavi ettiği hastaların hemen hemen hepsi olumlu sonuç alıyor diye duymuştum...Yengemde o doktorda tedavi olmak istiyor ama kırıkkaleden ayrıldıktan sonra adresini bulamamıştık..sizden rica etsem bana adresini gönderebilir misiniz??? şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 20 Mayıs 2010
  4. 27 Kasım 2014
  5. siverekli

siverekli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben taniyorum yaninda calismistim gercekten cok iyi bir doktor hatta su an kendisine ulasmak isterim