Dr. Serdar Eren Hasta Yorumları (Meme Estetiği)

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve __ilknur__ tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : __ilknur__
  1. __ilknur__

__ilknur__ Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar,

Son demlerini yaşayan araştırmalarım sonucunda Serdar Eren ismi sıcak gelmeye başladı. Bu doktora ameliyat olan arkadaşlar varsa lütfen bilgilerini benimle paylaşsınlar...

2. 29 Ekim 2010
  3. bomba

bomba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    30 eylul de Serdar Eren e meme diklestirme + implant ameliyati oldum
    o bir sanatci, muthis bir doktor
    ameliyatimin butun ayrntilari `meme diklestirme ameliyati oldum,ayrintilariyla` baslikli bolumde,ordan oku

4. 29 Ekim 2010
  5. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler. muayenesinin ücretli olması aslında biraz benim çekinmeme neden oldu. olurya insanın kanı ısınmaz dr'a ve yaptırmak istemeyebilir.

6. 29 Ekim 2010
  7. arzum77

arzum77 MEMETÖR :)) Pro Üye

Beğenildi:
    8.436
    Ödül Puanları:
    238
    Evet ya,ben en az 5 doktora gittim,hiçbiri muayene ücreti almadı,duyduguma görede kendisi ameliyatları bayaaaaagııı bir uçuk fiyata yapıyormuş.Sosyete doktoru zaten,araştırınca kimler çıktı kimler.Bize göre degil yani...CADIARZU

8. 29 Ekim 2010
  9. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    ya bıde hepsını yaptıgı ıs aynı acıp, protezı yerlestırıp dıkıyolar..9000 euro cok abartı yanı..o protezlerın malıyetı en fazla 2000 tl ıken ben bu kadar para vermem acıkcası

10. 31 Ekim 2010
  11. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar haklısınız belki gereğinden fazla alıyordur ama emin ellerde olacaksam bu his de çok önemli. kontrolü tamamen karşımızdaki kişiye bırakıyoruz. benim çekincem giderim Serdar Eren'e. sonra kanım ısınmaz yaptırmam. bir de muayene ücreti verip sinir olup dönerim. zaten randevu almak da kolay değil. ya ben uygun değilim ya da doktor uygun değil. buluşmak bile zor wallahi.

12. 1 Kasım 2010
  13. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    bence amelıyat yaptıgı kısılerın fotolarına bak bu forumda olanlar varsa onlrdan resımlerını rıca edebılırsın ama herzaman ucretının fazla olması mukemmel doktor anlamına gelmıyo..tabı bu benım dusuncem..ben oncelıkle aldıgı egıtıme bakarım ve amelıyat tecrubelerıne ve yaptıgı hastaların fotolarına...en onemlısıde sordugun ve aklında kalan her soruya cevap vermesı..
    ben amelıyt oldugum doktoru tanımıyodum..oncelıkle egıtımıne baktım... kendıne cok guvenen bı doktor ve hastasıyla olan ıletısımıde cok ıyıı.. banada guven verdı amelıyatımı oldum..ılk gorustugum doktordu ve baskada kımseyı dusunmedım..

14. 1 Kasım 2010
  15. __ilknur__

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Çok teşekkürler bilgilendirmen için. bende İzmir'liyim; fakat okul çalışma hayatı derken İStanbul'da evam ediyorum artık. Burda da iyimi kötümü tartışılır ama çok fazla doktor tercihi var. bu mu olsun şu mu olsun derken o kadar çok aklıma takılan isim oluyorki. henüz karar veremedim. aklımda yer eden birkaç doktor var, onları da dediğin gibi eğitim ve referasnlarından ölçmeye çalışıyorum. umarım bu kararsızlığı çözüp bir de sonunda iyi sonuç alacağım..

16. 3 Kasım 2010
  17. arzum77

arzum77 MEMETÖR :)) Pro Üye

Beğenildi:
    8.436
    Ödül Puanları:
    238
    Teşekkürler arkadaşlar:KK42::nazar::KK48:

18. 4 Kasım 2010
  19. cherry19007

cherry19007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    pahalı bır doktor..9000 euro ona vercegıme araba alırım bee.butun doktorlarla yaptıgı ıslem aynı..ozellıgı ne dıgerlerınden acaba altın protezmı yerlestırıyo acaba :)))