Dr. Serhat Tuncer hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve irma tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : irma
  1. irma

irma Guest

Arkadaşlar Serhat Tuncer hakkında bilgisi olan ameliyat olan bana yazabilirmi acaba :))

2. 27 Kasım 2007
  3. pulp1606

pulp1606 Guest

berdan mardini burun ameliyatını o doktora olmuştu, iyi bir cerrah diye biliyorum.

4. 27 Kasım 2007
  5. irma

irma Guest

cicadaaaa konuşuyoruz tabi msn de senle heheheheheh :) serhat tuncer i araştırıyorum arkdaşlar şu ana kadar süper bi doktormuş gibi gidio heheheh

6. 28 Kasım 2007
  7. irma

irma Guest

selam emotion teşekkür ederim ilgine :)) arkdaşının burnunu Serhat Bey yaptı ve beğendin demek peki rica etsem arkdaşının resmini bulunca bana yollayabilirmisin sen bana burdan gönderebilirim yazarsan ben sana hemen mail adresimi vericem canım... çok teşekkür ederim ilgine:)

8. 28 Kasım 2007
  9. irma

irma Guest

tamam itiraf ediorum ben korkuorum sanırım biraz :eek: :)))) çok çok çok iii bi doktor bulmam lazım :teselli:

10. 1 Aralık 2007
  11. irma

irma Guest

selam emotion canım ben görüştüm Serhat Bey'le gerçekten çok güven verici aklıma çok yattı :))) msn adresimi vericem hemen ama buraya yaıznca sorun oluyo sanırım uyarı yazıolar özelden göndericem msn adresimi bi bakıym becerebilirsem :) msn de konuşuruz resimlerede bakarız a.s.

12. 1 Aralık 2007
  13. irma

irma Guest

gelmesen şaşardım zaten :))) başımın derdi hehehe :))) hadi atlattın valla süpersin yat kalk Yakup Bey'e dua et işte insanın verdiği ilk kararlar hep doğrudur derler hayatta çok doğru :)) ben zaten ödlektim biliosun olanları tubiş:)) şimdi hiç olamıcam bu gidişle ben bu burun estetiğini :))tatlicadiarzu

14. 26 Aralık 2007
  15. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Çok iyi bir doktor eli çok hafif benim ameliyatımı o yaptı, kimse estetik olduğumu anlamıyor :)

16. 27 Aralık 2007
  17. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    emotion ne yaptın ameliyat işini. oldun mu yoksa.

18. 27 Aralık 2007
  19. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    swordfish sen ne zaman ameliyat olsun. ve ne kadar ödedin öğrenebilir miyim