Dr.Sinan Kurşun hakkında bilgisi olanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Winston tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Winston
  1. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dr sinan kurşun un hastası olanlar ve ya hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

2. 15 Ocak 2010
  3. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yok mu???

4. 15 Ocak 2010
  5. AGGELOS

AGGELOS Şans Meleğim Gel Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Antalya'daki sinan kurşun'dan mı bahsediyorsunuz

6. 15 Ocak 2010
  7. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aggelos evet antalyadaki sinan kurşundan bahsediyor arkadaş.ben varım hastası ama çok yeni.bi tanıdık vasıtasıyla gittik kendisine.ben çok memnun kaldım çok ilgili.tavsiye eden tanıdıkta para konusuna hiç önem vermediğini ve doktordan öte arkadaş gibi olduğunu söylemişti.bende öyle düşünüyorum.benimde tüp bebek yapma ihtimalim var.sinan bey vitale hastanesinde görev yapıyor şuan.bu sitede bende çok araştırdım ama onunla ilgili pek bilgi bulamamıştım.bilgisi olan akadaşlar paylaşırsa sevinirim.
    winzton canım sen görüştünmü kendisiyle.sen ne düşünüyorsun memnun kaldınmı.

8. 16 Ocak 2010
  9. yasmin_07

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benden başka kimse yokmu sinan beyin hastası

10. 18 Ocak 2010
  11. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha görüşmedim görüşmek istiyorum görüştüğümde sizinle paylaşırım:)

12. 27 Ocak 2010
  13. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım 12 yıl önce oğlumu kucağıma aldığımda 32 haftalık gebeydim ve çok riskli bir şekilde aniden gelişen help sendromu adlı bir hastalık yaşadık.şu anda 34 yaşındayım.ve oğlum birden kardeş istediğini söyleyince doktor araştırmasına girdik.bir çok doktorla görüştüm bu hastalığın 2.gebelikte yeniden tekrarlayıp tekrarlamayacağı ile ilgili.sinan beyle 1 saat kadar önce tesadüfen görüştüm.kardeşim için vitale gebelik takibine gitmiştik.tesadüf rastladığım doktorun sinan kurşun mu diye sordum resepsiyona ve randevu bile almadan görüşme imkanım oldu.ilgisinden çok memnun kaldım.aklımdaki soru işaretlerini tamamen cevapladı.sizlerin de yorumlarını bekliyorum....

14. 3 Şubat 2010
  15. yasmin_07

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

memnun kalmanıza çok sevndim.bende sinan beye gidiyorum.yeni tanıştık sayılır.ama gerçekten çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor.sitede sinan beyle ilgili çok bilgi bulamadım.eğer sinan beye devam ediyorsanız sizde bilgilerinizi memnuniyetinizi yada olumsuz şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim.ben çok memnunum ama başkalarınında fikrini almak insanı dahada rahatlatıyor.

16. 3 Şubat 2010
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır.

18. 15 Aralık 2010
  19. ayseyh78

ayseyh78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar.. ben Sinan Bey'le bu sene eylül ayında tanıştım ve kendisinden çok memnunum.Tüp bebek yaptırdık biz. ihtimalimiz fazla olmadığı için hem maddi hem de manevi açıdan zor durumlara sokmadan bizi tüp bebeğe yönlendirdi. hem tıp bilgisinde hem de kişiliği konusunda kesinlikle şüphelerim yok.çok çalışkan bir doktor ve ihtimaller üzerine konuşmayıp sonuçlar üzerine konuşan bi doktor. şu anda 2 aylık hamileyim üstelik yine Sinan Beye gidiyorum, herkese de tavsiye ederim.