dr söyledikleriyle benim hesaplarım ve belirtilerim birbirini tutmuyo :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ebruli53 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : ebruli53
  1. ebruli53

ebruli53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mirmirmirmirson adet dönemmin ilk günü 30 ocak tı 28 subatta adet olmam gerekiyordu fakat olmadım
    9 martta b-hcg testim 971 cıktı doktor emin olmadıgını söyledi 1 hafta sonra tekrar testyaptırdım
    16 mart deger 3565 cıktı o zmn bana 4 haftalık bile olmadıgını söyledi
    22 martta yani dün ultrasona girdim ultrasondada aynı sey göründü en fazla 4. haftada oldugumu o kadar bile olmadıgımı söylüyor
    ya ben olayı yanlıs algılıyorum yada bi gariplik var
    o zamn ben adet günümden sadece bir kac gün evvel hamile kalmıs oluyorum
    böyle bisey olabilirmi hesabıma göre yumurtlama tarihim subat ayının 13 veya 14 olması lazım yani o günlerde hamile kalmıs olmam lazım diilmi o zamanda en azından 5 hatta 6 haftalık olması gerekmiyomu kafam karman corman oldu yardım edinnn.. :KK43:

2. 23 Mart 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    gerçekten garip adetten birkaç gün önce hamile kalınabiliyomu gerçekten ? dr yanılıyo olabilr belki başka bir dr a gitsen ........geç döllenme diyolar ya bide oda olabilir bak ..........neyse çok takma Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

4. 2 Nisan 2010
  5. ebruli53

ebruli53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben haklıymısım farklı bi doktora gittim 4 haftalık dedikleri bebek 6 haftalık mış

6. 3 Nisan 2010
  7. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende şaşırdım çünki degerde baya yüksek çıkmış ikinci yaptırdıgın onun 4 haftalık demesi bence şu sebebten onlar son adet tarihini baz alıyolar hesaplarken e son adet tarhinin ilk günüde hamile kalmadıgın için bi iki hafta geriden sayabiliyo bazı doktorlarr boşver takılma bunlara rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin

8. 3 Nisan 2010
  9. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Evet nadirde olsa olabiliyomuş. Hatta aynı ay içinde farklı günlerde iki kez yumurtlama bile oluyomuş. Geçenlerde Amerikada bi kadın farklı haftalarda iki ayrı bebeğe hamile kalmıştı ya onun gibi bişey. Sende de yumurtlama geç olmuş olabilir yada ik kez yumurtlamış olabilirsin. Bence çok önemli bir sorun gibi görünmüyor ama kafan karıştıysa başka bir doktora daha görünmen de fayda var canım.

10. 3 Nisan 2010
  11. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ıkinci cevabını görmeden yazmışım. Demekki doktor yanılmış. Kafanda rahatlamıştır şimdi.