Dr. süleyman engin akhan hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve colourful tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : colourful
  1. colourful

colourful Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    merhaba kızlar, prof. dr. süleyman engin akhan'a ameliyat olan var mı? sizce nasıl bir doktor? netten araştıdığım kadarıyla işini iyi yapan doktorlardan biri, bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. tüm hastalara geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, bebiş bekleyenleri de Allah kurtarsın, sağlık ve sıhhatle bebeğine kavuştursun inşaAllah..

2. 2 Ağustos 2012
  3. DOGA83

DOGA83 umudum var :))))))) Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    benım doktorumdur kendısı. cok bılgılı bırı. para goz bırı de degıl ustelık ve ınan cok ılımlı uyumlu bır doktor. yıllardır bır suru doktorum oldu ama kımseye oyle rahat muayane olamam mesela. saglıgına kavusman da etkısı olacagına emın oldugum bır doktor.

rahatsızlıgın nedır pekı ?

4. 1 Eylül 2012
  5. delikiss

delikiss Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Evt canım gerçekten çok iyi bir doktordur işinin ehlidir ondan iyisi zor gibi birşey tatlı dili güler yüzü bilgisi parayı hiçbir şekilde önemsememesi ikram ettiği çikolatalar başka ne diyim ki :)))

6. 3 Eylül 2012
  7. colourful

colourful Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet gerçekten öyle bir doktormuş, benim dermoid kistim vardı, ameliyatımı süleyman bey yaptı, Allaha şükür şimdi iyiyim.
    bilgi ve tecrübeleriyle çok iyi bir doktor..

8. 3 Eylül 2012
  9. DOGA83

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    klınıgı degısmıs ordakıler nasıl bılmıyorum ama art saglık ta calısırken ordakı dıger meslektasları ve embrıyo uzmanlarını hıc sevmedım. 2010 yazından berı gormedım suleyman beyı zaten. tup bebek gıtmıyorum.

10. 5 Eylül 2012
  11. colourful

colourful Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    şimdiki kliniği teşvikiyedeymiş, orası bana uzak olduğu için hiç gitmedim. 15 günde bir bakırköye bir doktor arkadaşının kliniğine geliyor ben orda muayene oldum.

12. 10 Eylül 2012
  13. DOGA83

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    telefonumuza sureklı msj gelıyor yenı klınıkteyım dıye ama hıc gorusmedım ıkı yıldır. zayıflayayım, sonra gorusmeye gıdecegım yanı eger normal yol ıle yaza kadar olmazsa bebek, gıdecegım

14. 15 Ocak 2013
  15. middle

middle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar 2 yılda zilyon tane doktor değiştirmiş olmama rağmen iki sonuca vardım... özel hast. doktorlarına pek güvenmeyin, kadın doktorlarda uzak durun :)

Sonuç olarak bu hocaya (şuanda prof.) ben tedavi oluyorum ve ameliyatta olacağım... Türkiye'de sizi maddi anlamda soymadan, psikolojinizi bozmadan, insan ve kadın yerine koyarak bu özelliklerin hepsini birden gerçekleştiren kişi bir elin 5 parmağını geçnmez.. Bu adama gidin, güvenin ve sevin...

Size bir fiyat verdiği zaman, araştırın göreceksinin nerdeyse bedava :) bana kolposkopik biyopsi için 1500tl verdiler çoğu yerden... Süleyman hoca, 400TL'ye çiçek gibi halletti.. :) :)

16. 3 Şubat 2014
  17. fusunnt

fusunnt Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar bende de 9 cmlik dermoid kist var şimdi dr dan geldim yumurtaığın alınıcak diyor ama süleyman hocanın videolarına bakıorum 13 14 cmlik kistleri yumurtalığı almadan cıkarıyor neye nasıl inanacağımı şaşırmıs durumdayım süleyman hocaya bu kadar büyük çaplı bi kist aldıran var mı acaba? :KK43: ve laparoskopi ücreti ne kadar? yücel karaman 9bin lira gibi bi rakam istiyor süleyman hocanın bu konudaki isteği ne kadr acaba :KK43:

18. 3 Şubat 2014
  19. _zeytin_

_zeytin_ Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    48
    cnm sende çiklata kisti vardı değil mi?
    dermoid kist mi çıktı o
    9 bin çok değil mi? biraz daha araştır istersen