Dr.timur Gürgan

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve elcin121 tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : elcin121
  1. elcin121

elcin121 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm arkadaşlar Ankara Bulunan Tüp Bebek Dr.Timur Gürgan beyi tanıyan veya onun klininde yani Gürgan klinikde muameye olan tüp bebek yaptıran arkadaşlardan yardım istiyorum, ben tüp bebek içi orayı düşünüyorum.Nasıldır,Sonuşları,memnun olan veya olmayan şimdiden yardımlarınız içi teşekkür ederim.:KK46:

2. 26 Mayıs 2008
  3. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben gürgan clinicte tedavi oluyorum. ilk micro denemem olacak. aşılamalarım orada olmadı yani henüz bir sonuç almış değilim, bu çarşamba başlayacağım kısmetse tedaviye. ben başlamadan önce epey araştırma yaptım ve timur bey ve ekibinde karar kıldım, bu güne kadar hiç bir problemle karşılaşmadım. güven veren, ne yaptığını bilen bir merkez. ben aradığımı buldum ama tabiiki bu tür şeylerde beklentiler kişiden kişiye değişir.

4. 27 Mayıs 2008
  5. elcin121

elcin121 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol arkadaşım teşekkür ederim ilgilendiğin için son cümle ile bahsettiğin gibi bu tür şeyler kişiden kişiye değişir haklısın arkadaşım inşallah herkes için hayırlısı olsun :)

6. 28 Mayıs 2008
  7. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de orada ilk tüpbebek denememi yaptırdım

işini bilen bir ekip var orada, hemşireler de çok deneyimli

stressiz bir süreç geçirdim herşeyimiz planlıydı, tavsiye ediyorum

sonucumu sorarsan hcg de katlama var yarın yeniden bakıcaz hayırlısı inşallah

8. 28 Mayıs 2008
  9. tulipe

tulipe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meralun inşallah yarın olumlu haberlerini alırız merakla bekliyoruz a.s.

10. 29 Mayıs 2008
  11. elcin121

elcin121 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah tatlım inşallah hayırlısı ile allah hepimin yüzünü güldürsün teşekkür ederim bilgileriniz için

12. 29 Mayıs 2008
  13. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb bende orda yaptırdım ilk denememizde başarılı olduk,2,5 aylık ikizlerime hamileyim.Ksinlikl doğru adrestesin.herkez işini iyi biliyor.

14. 29 Mayıs 2008
  15. elcin121

elcin121 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşım bu yazdıklarınızı eşimede okutuyorum onada banada güven veriyor kardeşlerim saolun sizlere ne kadar teşekkür etsem azdın arkadaşlarım

16. 20 Haziran 2008
  17. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar tedaviyi bizzat Timur Hoca mı takip ediyor yoksa diğer doktorlar mı? Mesela Anatolia'da Hakan Yaralı'yı sadece ilk görüşmede ve transferde gördük diyor arkadaşlar. O yüzden vazgeçtik Anatolia'dan.

18. 20 Haziran 2008
  19. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

bonadeacim belli basli ismini cok duydugumuz hocalarin hic biri genelde takip etmiyor sadece transferi yapiyor... zaten bu mümkün de degil... ayni anda randevusu olan 10 hastanin takibini yapmalari mümkün degil zaten .. yani belki sansi yaver giden bir kisiye denk gelebilir bu ünlüler yerimseniben ama o bile zor... cünkü sürekli transferlerdeler

hatta ben bunu cok kötü de bulmuyorum.. takibi yapanlar o konuda uzmanlasiyor, transferi yapanlar kendi konusunda... yani hepsini bir kisinin yapmasi illa da sart degil bence... ekibin iyi olmasi önemli... takibi yapan dr un, transferi yapanin ve tabiki laboratuarin...

benim fikrim bu :sm_confused: