Dr.Tuğrul Turan'a Ameliyat olanlar buraya..

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve desireist tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : desireist
  1. desireist

desireist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar;
    Tuğrul Beye ameliyat olanlar bu başlık altında buluşsak, sonra birbirimize sormak istediklerimizi özelimizden sorsak olmaz mı? Hepimiz aynı yöntemle olduk, mesela ben 1yıl önce olmuş birinin şuan nasıl olduğunu merak ediyorum- malum kapsül falan ençok kasüstünde oluyo deniliyo-, 1hafta olan da 2 ay sonra nasıl oluyo merak ediyo olabilir, ben de ona anlatırım, falan filan... Saçma bi başlık mı bilmiyorum ama umarım cevap veren olur:eek:

2. 12 Mart 2009
  3. beautiful81

beautiful81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam
    bn olmadim ama kendisinde olmayi dusunuyorum.sadece ozel mesaj yazmayin byanlar olmayidusunenlerde faydalansin en azindan :)

4. 15 Mart 2009
  5. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    93
    bnd olucaktım ama vazgeçtim kendisinden..
    nedenide herkese kasüstü yuvarlak yapması...yani herkesin vücut yapısı aynımıkii herkese aynı tekniği uyguluyo...:/
    kafa karıştırıcı bence

6. 17 Mart 2009
  7. CaliMeroo

CaliMeroo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Tuğrul bey sadece kas üstü yapıyor. Tuğrul beye kas üstü damla yapıran var mı acaba? Yuvarlak protez biraz korkutuyor beni. fazla göğsümde yok yapay durur gibime geliyor. Desirest acaba yabancı sitelerden senin göğsüne benzeyen foto bulup burada paylaşırsan sevinirzi. Cunku butun arkadasların tek tereddütü dogal olmaması malum yuvarlak dogal durmaz diye önyargı içindeyiz.

8. 18 Mart 2009
  9. Naaz

Naaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm.

Sanırım yanlış anlaşılma olmuş. Tuğrul bey sadece kas üstü yapmıyor. Bence Tuğrul bey'le yüzyüze ve mail ile görüşürüz size gerekli bilgiyi verir.

10. 18 Mart 2009
  11. tuuba10

tuuba10 Guest

Bende tugrul beyde amelıyat oldumsengözlerimebaksanab.. kesınlıkle cok dogal ve harıka bır iş cıkarıyor:teytey:.. ayrıca nazın dedıgı gıbı gereklı yontemı bılgısı dogrultusunde kendı karar verıyor tek bır yontem kullnamıyor ve zaten o kadar bılgılı bır doktor kıı onun ısıne karısmak acaba su yontem mı yapılsa demek cok anlamsız ve yersızzzzzz...:lepi:

12. 19 Mart 2009
  13. CaliMeroo

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ya bu kas üsütü silikonlarda en çok merak ettiğm ellediğinize silikonu hissediyormusunuz acaba:) ben hissedersem psikolojim bozulur gibime geliyorda.

14. 23 Mart 2009
  15. desireist

desireist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    88
    Selam, bir süredir yoktum, takip edemedim. Tuğrul bey hep kasüstü yapıyor deniyor, doğru da olabilir, ama diğerleri de hep kasaltı yapıyor. Benim valla hiç belli olmuyor, silikon falan belli değil, süt verdiğim zamankiiler gibi dolgundolgun. Tek sıkıntım, keşke 400cc olsaydım. Memealtı kesi izi de pek belli diil. Ben doğrusu, biraz daha büyük olsaydı dediğimden, yazı geçireyim, belki 400cc.ye değiştiricem. Gerçi bigün, yokyok bu büyüklük ideal diyorum, bigün biraz daa büyük olsaydı keşke diyorum falan:)) yaz bi geçsin bakalım. Aslında foto yollardım ama önceden yolladığım bikaç arkadaş kendileri de olunca yollıcaklardı ama yollamadılar. Ben de biraz keklenmiş hissettim:))) sonuçta amaç sadece fikir edinmek ve iyi hissettmekti ama kimse bana yollamadı. Bence dr.u seçin ve olun, dolaşan birkaç ana isim var zaten, onlardan biri oldukça, problem olmaz. Bana uygun anestezi Tuğrul beyinkiydi, çünkü benimle yaşayan annemin anlamaması lazımdı, sabah gittim, kist alındı dedim, akşam geldim. Kızıma da bakabildim. 1gece ağrım oldu. Bence yaz gelmeden olun. Ben unuttum bile olduğumu.

16. 23 Mart 2009
  17. CaliMeroo

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    selam desirest tabikide gerçek resmini göndermeyebilirsin ama en azından benzr resim bulup buraya koyarsan çok memnun oluruza.s. bu arada 400 çok büyük olmaz mı??

18. 29 Nisan 2009
  19. selennnnn

selennnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Tuğrul Bey ile bugün yazıştık. Çok fazla soru sormama rağmen tüm sorularıma ayrıntısı ile cevap verdi. Sadece kas üstü yapıyor cümlesine karşıyım çünkü kendisi bana kas altı yapmasının daha uygun olacağını söyledi. Ayrıca dikleştirme yaptırıp daha fazla para istemek yerine dikleştirme yapmadan da istediğim sonuçlara silikon protez ile ulaşabileceğini söyledi. Ben kendisine çok fazla güveniyorum. O çok farklı bir doktor. Eğer Istanbul'da oturuyorsanız birebir görüşün derim. Ben en kısa zamanda randevu alıp bu işi bitirmeyi düşünüyorum.

Dikleştirmede bir numara olan birine bu konuda iyi diye hemen dikleştirme yaptırmak yerine silikon taktırıp ilerde gerek olursa dikleştirme yaptırırım diye düşünüyorum, en azından doktorum Tuğrul Turan bunu önerdi. Sanırım bu bile paragöz olmadığını gösterir.