dr tülin kocatepe ve dr serhat sakız hakkında tavsiye istiyorum arkadaşlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve incisu tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : incisu
  1. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar bayram sonu kısmetse ilkkez kadın doğum doktoruna gıdecegım.
    şimdilik 2 doktor tavsiyesı aldım.biri serat sakiz bakırkoyde ozel muayenesı varmıs.
    cok ıyı dıyorlar.dıgerıde dr.tülin kocatepe bunada bı akrabam gıtmıs tavsıye edıyor.aynı zamanda kendısı gebelık sitesını kuran kaan kocatepenın esıymıs.atakoy 9.kısımda muayenehanesı varmıs.arkadaslar öncelikle bu 2 doktor ve baska tavsıye edebılecegınız doktorlar varsa sevınırım.hıc kadındogumcuya gıtmedıgım ıcın hem heyecan ve korku var hemde ıyı bı doktor olsun ıstıyorum.sureklı doktorda degıstırmek ıstemıyorum.yardımlarınıza ıhtıyacım var.sımdıden tesekkurler a.s.

Son düzenleme: 16 Ekim 2009
  2. 17 Eylül 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm arkadaşım kendisinde doğum yaptı çok ilgili ve alakalı dedi..çokda memnun kaldı cnm
    doğumu zorlu geçti 30 saat sancı çekti tülin hanım çok ,ilgili pozitif davranmış kendine tavsiye ediyor herkese ,

bende aynı hastanede tüğ bebek uzmanı latif beye gidiyorun yeni anne adayı oldum micro ile hamiş kaldım

4. 17 Eylül 2008
  5. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o kadar bakan olmuş arkadaşlar askolsun kımse bu doktorları tanımıyor mu
    kimsenın tavsıyesı yok mu???:kızgın::teselli:

6. 17 Eylül 2008
  7. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkurler canım saolasın.ben ozel muayenesını gıtmek ıstıyorum.
    bu arada tebrık ederım canım.darısı ıns. bızımde basımıza
    bızede dua et neolura.s.

8. 17 Eylül 2008
  9. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ben dün Tülin Hanımın muayenehanesine gittim. Güzel ilgilendi, memnun kaldım diyebilirim. Ama tabi doktoru değerlendirebilmek için daha uzun zaman ve değerlendirecek zor konular gerek. Muayene ücreti 140 YTL. Serhat Sakız için de iyi diyorlar ama bilmiyorum.

10. 18 Eylül 2008
  11. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim sana tavsiyem prof dr teksen camlibel , bu sitede de surekli reklami var bence ona git , ama tulin kocatepe nin de iyi bir dr oldugunu duymustum.

12. 18 Eylül 2008
  13. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım teksen camlıbel in muayehanesı beşiktas'ta oraya gıdemem cok uzak.
    ben yakın olsun ıstıyorum.ataköy,bahçelievler,bakırköy felan o civarlar yanikaydirigubbakcemile5

14. 16 Eylül 2009
  15. arencan

arencan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar kesınlıkle serhat sakızı size öneririm.en başta bana gore cok ıyı bır ınsan,fazlasıyla ilgili,bilgisine de cok guvenıyorum.panik oldugunuzda sakinleştirmesini cok ıyı bılıyo bence..ilk gıttıgımde hamıle kalmıstım ama olmadı gene hamile kalmak için gidiyorum işallah güvenimi boşa cıkarmaz da benı de allahın iziniyle hamile bırakır.

Son düzenleme: 31 Mayıs 2010
  16. 17 Eylül 2009
  17. selma_selma

selma_selma karanfil... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    serhat bey harika bir doktor.Şiddetle tavsiye ederim gerçekten.Aklınızda soru işaretli hiçbir şey bırakmıyor.Tüm açıklığıyla bilgilendiriyor.Muayenesi 140 tl.Ama değer bence.

18. 18 Eylül 2009
  19. kedici

kedici Can Deva'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar, ben yaklaşık bir ay önce doğum yaptım, doktorum Kaan Kocatepe idi. Sezeryan oldum ve ameliyatıma Kaan bey ve eşi Tülin hanım birlikte girdiler, Tülin hanımı bu şekilde tanıdım. Ve hem doktor olarak hem de insan olarak çok beğendim.

Ben Kaan Kocatepe'den çok ama çok memnun kaldım, hayatımda gördüğüm en pozitif doktor ve gerçekten tam bir profesyonel. Muayenehanesi Nişantaşında.Şansınız varsa kendisini şiddetle tavsiye ederim.

Bir arkadaşımda evinin yakın olması sebebiyle Tülin hanıma devam etti, o da çok memnun kaldı.