Dr. Tunç Şafak hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve adasu06 tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : adasu06
  1. adasu06

adasu06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar Tunç Beye Ameliyat olanınız varmı acaba ?
    Amelyatları Hacettepedemi yoksa kliniğindemi yapıyor ?
    Ameliyat olanlar sonuçları nasıl ?
    yardımcı olursanız sevinirim.

2. 28 Nisan 2008
  3. atdb

atdb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben olmadım ama olmayı düşünüyorum. ameliyatları kliniğinde yapıyormuş. iyi bir doktor olduğunu duydum hatta biliyorum ama fazla sonuç görmedim.

4. 28 Nisan 2008
  5. lauranaa

lauranaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya bende çok doktor baktım ama hala aklım tunc hocadan yana nedense bu ıste cok ıyı oldugunu dusunuyorum gormedın kendısı sadece telde gorustum ama baskasına yaptırırsam sankı aklım hep ondan kalacak gıbı bıde bence cok ıyı calısıyor burunla cok fazla oynamıyor bu yuzdende hem seklı daha guzel oluyodur hemde ıyılesme surecınde sıkıntı olmayacagını dusunuyorum pekı canım sen yuzyuze gorustunmu bıde hıc sonucunu gordunmu resım fılan gosterdımı sana gercı ben artık resımlerede ınanmıyorum:) hadı hayırlısı ben onumuzdekı hafatay oluyorum

6. 28 Nisan 2008
  7. adasu06

adasu06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hastane oratamı daha iyi değilmi ? Gerçi fazla bilgim yok ama.
    Tunç beylede bir randevu alıp görüşüyümde onlara sorayım bu soruları .
    ama burda Tunç beye ameliyat olanlar lütfen sonuçları söylerlerse çok sevinirim.

8. 28 Nisan 2008
  9. lauranaa

lauranaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım burda tunç beye ameliyat olan çok kişi yok ben sadece lavinia yı gördüm oda resimlerini filan koymuş bi bak istersen

10. 28 Nisan 2008
  11. atdb

atdb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben görüştüm tunç hoca ile resim filan göstermedi çizim de yapmadı iki boyutlu çizimin gerçeği fazla yansıtamayacağını söyledi, e haklı bence de çizimin aynısını yapmak imkansız. artık hacettepede ameliyat yapmıyor hoca ancak illa hastane isterseniz özel ayarlarız ama hiç gerek yok dedi. bir de mümkün olduğunca az doku almayı tercih ettiğini söyledi. ben düşünüyorum olmayı
    lauranaa sen kime olucan haftaya

12. 28 Nisan 2008
  13. lauranaa

lauranaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde aklımdaki isim tunç hoca sen özel yerini görmüşsündür o zaman içine sindimi peki kapalı yapıyor olması anlattıkları filan ben daha henüz görüşemedim yüzyüze sadece telde görüştüm pazartesi ankarada olacagım hacettepede prof ameliyatı neden orda yapmıyor merak ettim bide hacettepnin doçenti var aycan bey onunla görüştünmü hiç

14. 28 Nisan 2008
  15. atdb

atdb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lauranaa tunç hoca kısmi statüde yani yarım gün hastanede o sebeple yapmıyo herhalde eskiden yapıyormuş, aycan bey burun yapıyormuş ancak onun uzmanlık alanı saç ekimi (artık yapmıyo herhalde ama) ve yüz germe. tunç şafak başından beri hep burun üzerine tavsiye edilir. ben muayenehanesini gördüm fena değil benim de çok içime sinmiyo ama doktora güveniyorum. illa kapalı teknik kullanacak diye bir şey yok benim nefes alam problemim olmadığı için içeriden hiçbirşey yapmayacak

16. 28 Nisan 2008
  17. lauranaa

lauranaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde öle bi problemim yok ama ben burda kiminle görüştüysem hepsi açık yaparız dediler burun ucum etli ve kalınmış ama tunç bey ben kapalı yapıyorum ve slikon kullanmıyorum diyor aycan beylede görüştüm ben öle bişi demedi ama hatta bana 5 inde gel görüşelim 7 sinde istersen ameliyat yaparız dedi 9 ile 14 arası yurtdışında olacakmış açık veya kapalı olup olmamasıda hastanın durumuna göre degişirmiş görmem lazım dedi görmeden bişi söleyemem dedi ama tunç bey hastanın durumuna göre bişi demedi sadece kapalı yapıyorum slikon kullanmıyorum dedi tüm bunlara ragmen lavinia burnu süper olmuş gerçekten kemerli bi burnu çok güsel yapmış ameliyat sonrasıda çok problem yaşamamış bunlar önemli şeler benim için

18. 28 Nisan 2008
  19. adasu06

adasu06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya ben ferruh beyle görüştüm senin burnun açık olması lazım dedi.
    Burnumda kemer var hemde burun uc eğri.
    Tunç bey açık amrliyat yapmıyormu?
    Bide Tunç beyle nerde temasa geçiyoruz.
    Nasıl görüşebiliriz kilniğindemi yoksa Haccetepedemi ?
    Kızlar siz bu aymı ameliyat olacaksınız ?
    Ben haziranda olacağım sınavlarım nedeniyle de bu ay ameliyat olacaklar lütfen ameliyattan sonrada sonuçları bizle paylaşırsa sevinirim.