Dr. Tunç Tiryaki hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve asyaer tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : asyaer
  1. asyaer

asyaer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aranızda Tunç Tiryaki'ye giden ve estetik operasyon geçiren var mı?

2. 26 Ekim 2008
  3. asyaer

asyaer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kimsenin bilgisi yok mu

4. 8 Şubat 2009
  5. samyeli2009

samyeli2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Merhaba asyaer
    bende Tunç bey hakkında operayon geçiren birini bulmadığım nedenle vazgeçtim
    kendisiyle görüşmeye tavsiye üzerine gitmiştim hatta ameliyat günüde almıştım fakat cesaret edemedim
    şuan farklı doktorlar ile görüşmelerim devam ediyor
    sende bilgi edinirsen ve benimle paylaşırsan sevinirim
    Teşekkürler

6. 1 Mart 2009
  7. feyza23

feyza23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum demeden önce;reklamla bir yerde tutunmaya çalışmanın hiçbir faydası olmadığını belirtmek istiyorum...iyi bir cerrah seçimi ameliyat öncesi ve sonrasında yaşanan umutsuzluğu en az düzeye indirmede ilk kuraldır.kendine az da olsa değer veriyorsan araştırma sürecini ilk plana al.Güleryüz karşılayışta önemlidir!ama en önemlisi uğurlamada bir güleryüzün olmasıdır öyle değil mi????DOĞRU HEKİMİ seçersen umduğun birşeylerle karşılaşırsın ve iki şekilde de yüzün güler!!!

8. 1 Mart 2009
  9. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    televizyonsa estetik üzerine programlara sıkça katılıp bilgi veriyo çok hoş karizmatik bir bey olduğunu söyleyebilirim:) ama KK da adı hiç geçmiyo öneren yok yani

10. 23 Mayıs 2009
  11. AreaL

AreaL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu kök hücre işi bana biraz üç kagıt gibi geliyor benim bildigim kadarıyla türkiyede kök hücre tedavisine sadece 5 dalda izin veriliyor,kan kanseri,karaciger kanseri vs. gibi estetikte dünyada uygulama yok.Bu kınuda tereddütlüyüm..Hatta tahminim:normal yag enjeksiyonunu kök hücre uygulaması diye satmaya mı çalışıor acaba ? biliyorsunuz ki kök hücre en çok yag dokusunda var.bu konuda bilgisi olan paylaşsın lütfen.. ben kendi araştırmalarımla hiç bir sonuç alamadım şimdiye kadar..

12. 21 Ekim 2009
  13. beauty1980

beauty1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de tunç beye burun ucu ameliyatı olacağım . ıple burun asma diye bişi.. kendisiyle görüştüm .inanılmaz pozitif ..şeker bir insan . tüm sorularımı cevapladı .iple burun asma hakkında kalıcı olup olmadığını sordum. 2 ay sonra burnunun oturan şekli ne ise ömür boyu o olacaktır dedi. yine de çok tereddüt ediyorum tekrar görüşmeye gideyim diyorum . çünkü ne kadar çok daalanıp budaklanırsa başım okadar ağrıyor artık bu konuyu da bitirmek istiyorum . tek isteğim estetik açıdan ucunun biras daha kalkık olması okadar yoksa ciddi bi amelyatı göze alamam ...

14. 16 Kasım 2009
  15. zedier

zedier Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Tunç bey bana kök hücre tedvisi uyguladı,sonunç gayet olumlu oldu.

16. 22 Kasım 2009
  17. hulahop

hulahop Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    göğüs mü büyüttün cnm ? ne kadarsa maloldu ?:eek::eek:

18. 23 Kasım 2009
  19. zedier

zedier Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Göğüs büyütmedim.Sadece simetri sağladık,benim ki 3500 erou ama bidiğim kadarı ile göğüs işlemleri daha pahalı oluyor.Aslında kök hücreleri ayırmak pahalı sistem,yinede yanlış yönlendirmek istemem telefonlada bilgi alabilirsin.