Dr. Ufuk Bilkay hakkinda bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve Derya12 tarafından 11 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Derya12
  1. Derya12

Derya12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Izmirde dr ufuk bilkaya meme ameliyati olmayi düsünüyorum bilgisi olan benimle lütfen paylassin. :uhm::uhm::uhm:

2. 5 Şubat 2008
  3. handemm

handemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tam bir senedir araştırıyrum ama en sonunda ufuk bilkaya karar verdim.ailemide çok zor ikna etim:KK46:şu burnum bi düzelsin başka bi sorunum kalmıcak.haziran ayını iple çekiyorum inşlh herşey çok güzel olur:dance:ufuk bilkaya ameliyat olanlar varsa hakkında biraz bilgi verebilirler mi acabaCADIARZUçok merak ediorumm.neyse kib kızlar:enbuyukkk:

4. 6 Şubat 2008
  5. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    BEN ANKARADA OTURUYORUM BURDA BİRKAÇ DOKTOR ARASITRDIM AMA ÇOK GÜVENEMEDİM...UFUK HOCAYA AMELİYAT OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYELERİNİ DE OKUDUM GÜVEN VERİYOR.(ARKADASIM AMELİYAT OLMUSTU ONA .....):enbuyukkk:

6. 6 Şubat 2008
  7. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar hepinize merhabaa..ben bayadır takip ediyorum siteyi.araştırdığım kadarıyla duyduğum isimler içinde Ufuk Bilkay güvenilir gibi geldi. Ondan buraya yazma gereği duydum belki bende ona olurum.Yaz aylarında ameliyat(burun ameliyatı)olan varmı yada olunabiliyomu? benim şu an olma yada eylülü bekleme gibi bi imkanım yook. bi fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim...

8. 6 Şubat 2008
  9. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    YAZINDA AMELİYAT OLUNUR AMA ÖNEMLİ OLAN GÜNEŞ IŞIGINA MARUZ KALMAMAN ÇÜNKÜ MORLUKLARIN ARTIYORMUŞ VEDE KALICI LEKELER OLUŞUYORMUŞ.ŞAPKAYLA FALAN GEZERSİN BİRDE DENİZE FALAN BİR İKİ AY GİRME BENCE DERİM...ÇÜNKÜ ÇOK AĞIR SPORDA YAPMAK YASAK OLUYO DEMİŞTİ DOKTOR.....
    BEN KİŞİSEL NEDENLERLE GEÇ YAPTIRIYORUM.ESTETİK BAKMASINI BİLDİKTEN SONRA 4 MEVSİME UYGUN BENCE.....:enbuyukkk:

10. 6 Şubat 2008
  11. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Tili teşekkür ederim cevabın için.bana kalırsa ben korurumda hani yaz aylarında sıcak kanamayı artırdığı için doktorlar yapmak istemiyorlarmış..onu merak etmiştim..olan varmı diye.

12. 10 Şubat 2008
  13. _lal_

_lal_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben temmuzda oldum hiç bi sakıncası yok tek sorun bandajlar yaz sıcağında sıkıyor biraz dayanırım diyosan problem olmaz=) ayrıca bandajlar çıktıktan sonra denize de girdim güneşte de gezdim sporumu da yaptım doktora danışarak yaptım yani bide hiç bi problem yaşamadım kanama falan da olmadı zaten o ilk 15 gün için gecerli bişey

14. 18 Nisan 2008
  15. cccc

cccc Guest

16. 18 Nisan 2008
  17. cccc

cccc Guest

canım düşünmeden onu seç bence ben oldum silikon amelıyatı çok memnunum ufuk beyden

18. 12 Mayıs 2008
  19. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    MAİL ADRESİN OLSA SANA GÖNDERİRDİM 1 TANE RESİM...BİR ARKADAŞ YAPTIRDI....BURDAN ATAMAM ANCAK MAİLİNE ATABİLİRİM...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.