Dr. Ulvi Güner hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar izmirde oturan ve esttik olanlarınız Dr.Ulvi Güner hakkında bilginiz var mı ben yüzümdeki benleri lazerle aldırıcam büyüzden çok iyi bir doktor bulmam lazım,izsiz bi şekilde lazer operasyonu yapan bir doktor acilll lütfen yarım edinn????:çok üzgünüm:

2. 7 Şubat 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Peki nejdet şişman hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar doktor araşştırması yapıyorum da,lütfen bilenler söylesin?? Doktorların kendisi yazmasın amajeyyar

4. 8 Şubat 2008
  5. *Su

*Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende izmirde yaşıyorum arkadaşlar görüşlerini paylaşırsanız seviniriz..

6. 10 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Mrb canm ben o doktora lazerle ben aldıracaktım,mailleştim sonra başka bir doktor beni cerrahinin daha sağlıklı ve risksiz olduğuna ikna etti ve cerrahi olarak aldırdım, ama yüzümde bir de çiller var lazer çilleri ve güneş lekelerini kaybedebiliyor sen bu doktora giç gittinmi ve memnun kaldın mı yaptırdığın işlemden?
    Öpüyorum sevgilera.s.

8. 16 Eylül 2010
  9. mismeri

mismeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam,
    mesajın uzerinden cok zaman geçmiş ama ben yine de yazayım dedim. kendisine burun ve göğüs ameliyatı olmuş ve sonuçtan süper memnun biri olarak kesinlikle Ulvi Bey'i öneriyorum. her şey gönlünce olsun :KK66:

10. 28 Ekim 2010
  11. kkknnnazzz

kkknnnazzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ulvi beye burun amelıyatı olanınz var mı... fıyatı bılen bılgı ıstıyorum... hepınıze tesekkurler

12. 18 Ekim 2011
  13. ismetinonu

ismetinonu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende perşembe günü ulvi Beye muayaene olucam.Muayene ücreti 150 tl imiş.Normal midir bilmiyorum ama ameliyatsız burun estetiği yaptınğını öğrendim.Dolgu ile bu yöntemi denemeyi düşünüyorum.Sence ameliyatsız burun estetiği aynı sonucu verebilir mi?

14. 18 Ekim 2011
  15. ismetinonu

ismetinonu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım bende Ulvi beye muayene olucam sen bi bilgi edinebildin mi paylaşırsan sevinirim