Dr.umla tarttm.ltfen bana akl verin.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve h2o tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : h2o
  1. h2o

h2o All Izz Well :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    günaydın kızlar.hemen konuya gireyim,bebek için tedaviye 2 ay oldu başlayalı dr. geçen ay klomen verdi yumurta gelişmedi.bu ay yanına gulukofen istedim klomenle kullanım ve incir kürünüde uyguladım bi çok yumurtam oluşmuş ve boyutlarıda idealmiş şimdi dr. bana çatlama ilacı yada iğnesi vermesi gerek değilmiydi :S
    kadın benle inatlaştı ilk gittiğimde eşimden spermiyogram istemişti eşim çok yoğun hem okuyup hem çalışıyo.yaptıramadı.
    doktorda kocanın raporu olmazsa sana bişe yazmam dedi ama dedim bi sürü yumurta oluşmuş bi ilaç yazın raporuda yaptırır nolacak dedim nafile bi sürü inatlaştık yazmıycam dedi .benim bu ayım boşunamı gitti dedim ilaç kullandım evet boşuna gitti diyo bide bana.ağlamamak için kendimi zor tuttum.ha birde diyorki kendiliğinden çatlar onlar dedim bende pko var kendiliğinden hiç çatlamaz ancak ilaçla adet olabiliyorum ben off yaaa
    bende kendi başıma alıcam çatlama ilacımı iğnesimi neyse bana isim veririmisiniz kızlar çatlama ilacının adını yazarmısınız bana yada ne alsam ?bu ayımı heba etmiycem

2. 12 Kasım 2009
  3. hilaal

hilaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadasım rabbim muradını versin inş. yerinde olsam başka doktora gider yapılan tedaviyide anlatrdım sonra onun dedğine göre hareket ederdim..kafana göre ilaç kullanma derim..allah yardımcın olsun hiç üzülme başka doktor mu yok..

4. 12 Kasım 2009
  5. h2o

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sağol cnm allah razı olsun.

6. 12 Kasım 2009
  7. karde

karde keşkeler olmasa Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bencede başka doktora git kaş yapayım derken göz cıkarma söz konusu olan sağlık catlatma ignesini sen alsan bile nasıl vurulacaksın onun dozunu doktor ayarlıyor

8. 12 Kasım 2009
  9. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    saçmalama arkadaşım kafana göre ilaç kullanılır mı yaa? ayrıca doktorun da haklı yani sizden tetkik istemiş yaptırmamışsınız ne yapsın bu durumda yani?

10. 12 Kasım 2009
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kendi kendine çatlatma iğnesi yaptıramazsın.hemen başka bir doktora git ve yumurtalarının boyutlarını ölçtür zamanı gelmişse dr zaten sana iğneyi verir

12. 12 Kasım 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bişi bildiğimden değil de,eşinin sperm kalitesi düşükse,çatlatma iğnesinin bir faydası olurmu ki

14. 12 Kasım 2009
  15. armeda

armeda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle sakin olun hemen karamsarlığa kapılmayın
    sonra kafanıza göre ilaç almayın yanlış alınan her ilaç başka sorunlara yol açar
    ayrıca doktor sizden test istemiş eşiniz yaptıramamış (olabilir yoğunluktan vakit bulamamıştır)
    herşeyden öncede kendi sağlığınız iyi olmalı ki bebeğiniz sağlıklı olsun...
    bence üzmeyin tatlı canınızı herşeyde vardır bir hayır.
    başka doktora gidin

16. 12 Kasım 2009
  17. h2o

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evet dr tetkik istedi ama bu ay yaptıracağımızı söyleidm ve hazır yumurtalar gelişmişken çatlama iğnesi yazmasnıda istedim rapor yoksa ilaçta yok diyo kadın

18. 13 Kasım 2009
  19. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım incir kürü yaptıysan kendiliğnden çatlayabilir. ilaç falan alma kendi kendine. bildiğim kadarıyla incir kürü yumurtları geliştirip çatlamasını sağlıyor