dr.yıldız altan hakkınd

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve armak tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : armak
  1. armak

armak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba,
    Kartal Kızılay da görev yapan Kadın doğum doktoru Yıldız Altan Aydın sanırım görev yaptığı kurumdan ayrılmış , Yıldız hanımı tanıyan hangi kurumda çalışmaya başladığını bilen arkadaşımız varmıdır ? Netten aradım bulamadım :çok üzgünüm:

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

2. 4 Aralık 2010
  3. deja__vu

deja__vu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kocaeli Derince Devlet Hastanesindeki dr diyorsunuz sanırım,
    Bayağı olmuş soralı ama yine de yazmak istedim =)

iremguzum bunu beğendi.
  4. 5 Ocak 2011
  5. feamy

feamy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    armak hanım bende yıldız hanımı arıyorum.acaba bulabildinizmi?
    dejavu, derince devlet hastanesinin internet sayfasında yıldız hanımı göremedim,genelde iki soyadınıda kullanıyor,birde kendisini bizzat tanıyormusunuz hastanede gördünüzmü?

6. 11 Mart 2011
  7. esmakasap

esmakasap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Dün yıldız hanıma muayene oldum. Uz. Dr. Yıldız altan aydın kocaeli sopalı derince araştırma hastanesinde kadın hastalıkları biriminde görev yapıyor. Bende size nası bi doktor olduğunu sormak istiyorum. Ufak bi operasyon yapmam gerekiyor dedi bilmediğim için henüz karar vermedim . Doktoru araman umarım iyi amaçlar içeriyordur.

8. 1 Haziran 2011
  9. feamy

feamy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    esma hanım yazınızın üzerinden aylar geçmiş, kararınızı vermişsinizdir ama yinede cevap yazmak isterim.bende yıldız hanımı arıyordum bulduğuma çok sevindim.yıldız hanımla 7 sene evvel eşim ile ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştım.ilk kızımın takibini ve doğumunu o yaptı.normal doğum yaptım.yıldız hanım eli ağır sakin bi görünüme sahip fakat doğum sırasında aslan kesiliyor :129: 2. kızımında takibinde kartal kızılaydayken yine yıldız hanıma gidiyordum,fakat orda doğum yapılmadığı için kaynarca eski adıyla nene hatun hastanesinde onun kadar tecrübeli ve başarılı bir doktor olan neslihan şeker hanım yardımıyla yine normal doğum yaptım.3. çocuk düşündüğüm için hazılrık aşamasında tekrar yıldız hanıma gitmek istiyorum.kısacası yıldız hanım tecrübeli bir doktor tavsiye ederim.