Dr. Zekeriya Kul hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve saten tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : saten
  1. saten

saten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yarın kendisiyle görşümek üzere randevu aldım acaba kendisinie ameliyat olan varmı ?

2. 11 Kasım 2008
  3. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    görüştünmü cnm? birde göğüs için mi görüşecektin?

4. 5 Kasım 2009
  5. esrakulluk

esrakulluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama ben daha 1 ay önce ameliyat oldum. Dr Zekeriya kul'un koltuk altından kamera ile silikon yerleştirdiğini öğrenmiştim. kendisiyle aslında yağ ile göğüs büyütme için konuşmuştum ancak bunun bana uygun olmadığını söyledi. zaten kuzenim de ona ameliyat olmuştu bana büyük cesaret oldu. Şu an hem görüntümden çok mutluyum hem de çok çabuk iyileştim. sadece önerim çok büyük silikon koyudurmayın.benimkinin büyüklüğüne doktorum karar verdi ve şu an hiç yapmacık durmuyor.

gulum2434 bunu beğendi.
  6. 5 Kasım 2009
  7. esrakulluk

esrakulluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama ben daha 1 ay önce ameliyat oldum. Dr Zekeriya kul'un koltuk altından kamera ile silikon yerleştirdiğini öğrenmiştim. kendisiyle aslında yağ ile göğüs büyütme için konuşmuştum ancak bunun bana uygun olmadığını söyledi. zaten kuzenim de ona ameliyat olmuştu bana büyük cesaret oldu. Şu an hem görüntümden çok mutluyum hem de çok çabuk iyileştim. sadece önerim çok büyük silikon koyudurmayın.benimkinin büyüklüğüne doktorum karar verdi ve şu an hiç yapmacık durmuyor.

8. 17 Kasım 2009
  9. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bence adı duyulmus unlu kısılere yaptırın amelıyatlarınızı onur erol vs marka olmus artık cunku bu ısler sakaya gelmez ve rısk almaya kesınlıkle degmez 3 kurus fazla olsun ama emın ellerde yaptırın