Dr. Ziya Şaylan hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve LeyLAL tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : LeyLAL
  1. LeyLAL

LeyLAL "Gerçek yolculuk geri dönüştür" Üye

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    93
    Dr.Ziya Şaylan hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

2. 12 Ocak 2009
  3. helin24

helin24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de şimdi netten dr. ziya şaylan hakkındaki bilgilere bakıyordum. izelin yeni yüzüne kavuşmasını sağlıyan kişi, ayrıca titanyum sütyeni bulan mucid dr ziya bey

4. 27 Haziran 2012
  5. bestemelodi

bestemelodi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ziya Bey e operasyon yaptıran varmı kimse birsey paylaşmamış:44:

6. 2 Aralık 2013
  7. gularca

gularca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dr Ziya Saylan bana yaptigi bir leke tedavisi sonucunda yuzumu mahvetti 2 yıldır yuzumde kocaman bir beyaz leke olustu ve cok pismanim Kucuk bir gunes lekem vardi ve bana 15 gun icinde gececegini hic bir sey kalmayacagini soyledi guvendim inandim ve israilden geldigini soyledigi bir asitle cildimi yaktı once kabuk tuttu bana kabuktan sonra hemen gececegini israrla soyledi 2 yıl boyunca surekli gidip bu islemin basarisiz oldugunu soyledim fakat benim sabirsiz oldugumu duzelecegini soyledi .Gittigim cilt doktorları ve hocalar cildime ciddi hasar verdigini ve leke tedavisi sirasinda pigmentlerinde zarar gordugunu bunun da donusunun olmadigini soyluyorlar .

8. 2 Aralık 2013
  9. gularca

gularca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dr Ziya Saylan bana yaptigi bir leke tedavisi sonucunda yuzumu mahvetti 2 yıldır yuzumde kocaman bir beyaz leke olustu ve cok pismanim Kucuk bir gunes lekem vardi ve bana 15 gun icinde gececegini hic bir sey kalmayacagini soyledi guvendim inandim ve israilden geldigini soyledigi bir asitle cildimi yaktı once kabuk tuttu bana kabuktan sonra hemen gececegini israrla soyledi 2 yıl boyunca surekli gidip bu islemin basarisiz oldugunu soyledim fakat benim sabirsiz oldugumu duzelecegini soyledi .Gittigim cilt doktorları ve hocalar cildime ciddi hasar verdigini ve leke tedavisi sirasinda pigmentlerinde zarar gordugunu bunun da donusunun olmadigini soyluyorlar

Son düzenleme: 2 Aralık 2013
  10. 27 Şubat 2015
  11. aayyssee11

aayyssee11 Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    18
    Mrb geçmiş olsun cildiniz düzeldimi acaba

12. 2 Mart 2015
  13. yesilkelebek

yesilkelebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    Bende kendisine thermage yaptirmistim bu islem içinde bilmem kaç km yol gittim
    Islemi yuzumun yarisina uyguladi diyer yarisinda sIkIldIgI için bastan savdi ofladi pofladi islem sirasinda biyerlere gitti gelmek bilmedi yuzumun yarisi islemi tam gordu diyer yarisinda hiç bir degisklik olmamisti bu sebebten 2.bir doktora ayni islemi yaptirmak zorunda kalmistim.

14. 12 Mart 2015
  15. Heyyamola

Heyyamola Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    Merhabalar dr. Ziya saylana elmacık kemiği dolgusu, burun dolgusu ve PRP yaptıran var mı. Ne oldu, nasıl geçti paylaşırsanız çok sevinirim. Salı günü randevum var.

16. 15 Haziran 2015
  17. coksacma

coksacma Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    randevu nasıl geçti, sonuçlar nasıl
    doktorundan memnun kaldın mı
    fiyat aralığı nasıl

soruyorum çünkü herkes bir şey söylüyor, en azından yakında denemiş biri olarak yardımcı olabilirsin

18. 23 Haziran 2015
  19. selinay35

selinay35 GÖZALTI IŞIK DOLGUSU SONRASI GÖZALTIM ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 1 hafta once yaptirdim ama suan nedense hiçbir sonuc yok.sanki dolgu uctu.ziya beyi arayip soyleyecegim.dolgu diye sikilan sey neydi ki ortada hicbirsey yok.o kadar da aci cektim