dragos şifa hast. mine hn.gidenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba aranızda bu doktora giden ve o hastanede daha önce doğum yapan varmı

2. 9 Şubat 2009
  3. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende dragos şifaya gidiyorum mine hanıma 2 kez gittim daha öncedende tahir beye gitmiştim şimdi yine tahir beye gidiyorum
    mine hanım çok tatlı çok güleryüzlü ama tahirbeyin ilgi ve alakasından sonra onun ilgisi bana biraz az geldi
    peki sen tahir beyi biliyomusun canım

4. 9 Şubat 2009
  5. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani tahir bey hakkında duydunmu bişeyler bu arada allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım bende eylül anne adayıyım:)

6. 10 Şubat 2009
  7. kardelencicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tahir beyi duydum canım ama hiç ona gitmedim mine hanım bayan olduğu için daha anlayışlıdır bu konuda diye onu tercih ettim tahir bey hakkındada iyi şeyler duydum bilmiyorum aslında daha doktor için karar vermiş değilim 3 aylık hamileyim belki değiştirebilirim tahir beye de geçebilirim birde kartal umut hastanesinde birsen tursun diye bir doktor var oda iyiymiş bilmiyorum çok zor karar vermek araştırıyorum şuan karar veremedim sen ne zamandır gidiyorsun tahir beye ve kaç aylık hamilesin

8. 10 Şubat 2009
  9. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 10 haftanın içindeyim dediğim gibi mine hanım çok güleryüzlü tatlı bi bayan ilgisi az geldi ama yinede sen bilirsin tabiki ben daha önce akıntı sebebiyle tahire gittim daha sonra tekrar başka sorundan bu seferde mineye gidim dedim hamile kaldığımı öğrendim 3 haftalıkdı yine mineye gittim ama tahir okadar ince eleyip sık dokuyo ki herşeyin ayrıntısına okadar iniyoki minenin ilgisi az geldiği için tekrar tahire gittim ve çok memnunum tavsiye edrim birsen hanıma arkadaşım gidiyodu ama bıraktıo çok kalabalık doğru düzgün senle ilgilenemiyo ve içeri bikaç kişi alıyo dedi arkadaşımda kendisiyle tek ilgilelnen bi doktor istediği için bırakdı birseni tahire bikere git dene istersen erkek olduğuna bakma sıkılmazsın seni çok rahatlatıyo oda tatlı dilinden

10. 10 Şubat 2009
  11. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım doğum hakkında henüz konuşmadım ama benimde aklımda o var bende normal+epidural istiyorum ewet mine hanıma gittiğimde 5dk durup çıkıyordum bende tahir bey 45dk ilgileniyor seninle zaten saat olarakda ona göre randevu veriyor 5martda 2li test için gidicem sorarım oazamn ama sen benden önce gitmek istersen sorarsın banada haber verirsen sevinirim:)) mesela ultrasonda karaciğer böbreler herşeyime kendi baktı sorun olup olmadığına ve birsürü test istedi bi sorun olduğunda rahatça arayabiliyorum çok güzel ilgileniyor canım

12. 10 Şubat 2009
  13. kardelencicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım ben martın 7 sinde giderim hafta içi çalışıyorum o yüzden hafta sonu gidebiliyorum cinsiyeti belli olacak o yüzden o zaman gel demişti doktor sende bana yaz oldumu özelden konuşalım istersen ordan daha rahat olur

14. 10 Şubat 2009
  15. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet canım benimde ilk bebiş allah sağlıklı bişekilde kucağımıza almayı nasip etsinde 3 ayın dolmuş be güzelim bence karar vermen lazım

16. 10 Şubat 2009
  17. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    özelden nasıl yazılıyo hiç bilmiyorumki:KK43:(

18. 10 Şubat 2009
  19. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada nerde oturuyosun canım bende aylül anneleri bölümündeyim bende tesadüf geziyodum ve senin yazını gördüm bende araştırıyodum hani tahire giden biri varmı sorim diye sana yazim dedim gerçi çevremde ona giden çok var onların tavsiyesiyle gittim iyikide gitmişim ama insana yetmiyo işte