Dragos Şifada normal doğum yapan varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yenievli tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yenievli
  1. yenievli

yenievli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dragos şifada Dr. Tahir beyin methini çok duyuyorum. kasım 17 bebeğimizi bekliyoruz inşallah. ilk doğumum kocaeli Gölcükte Dr. Zeki Mesten 'le oldu. ve normal doğumdu çok memnundum. 1 gün bile ağrı çekmedim ve yatmadım. çok memnundum. tüm annelere , özellikle bebeğinizin kolik olmasını istemiyorsanız normal doğumu öneririm. şimdide istanbuldayım. Dragos şifada doğum yapan varmı? :KK46:

2. 21 Haziran 2009
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    dragos şifa mine hanımın hastasıyım... dogumuma az kaldı..

ben hastaneden memnunum...

4. 21 Haziran 2009
  5. yenievli

yenievli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doğum zamanım kasım 17 gibi. Hayırlısıyla senin doğum haberlerini ve memnuniyetini bekliyorum.. normal doğummu düşünüyorsun?

6. 21 Haziran 2009
  7. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    valla bu başlık pek iyi olmuş yenievli, sağolasın.

ben de merak ediyorum hem hastahaneyi.. hem de Tahir Tosyalı'yı.

lütfen, gidersen... ya da başka giden olursa.. kızlar, bilgi verir misiniz burda?

hastahane tam teşekküllü müdür? odaları nasıldır? doğumhane nasıl? yeni doğan ünitesi nasıl? kuvözleri kaç tanedir? yoğun bakım ünitesi ne alemde?
    bi zahmet... yakın olan varsa.. bi gidip bilgi alabilirse.. nasıl iiyi olur...

fiyatları da bilebilirsek.. o da iyi olur arkadaşlar :)

8. 22 Haziran 2009
  9. yenievli

yenievli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben tahir beye gidicem hem şeker yükleme testi zamanım geliyo ama 2 haftam var. gittiğimde tüm detayları öğrenicem umarım.

10. 23 Haziran 2009
  11. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    umarım canım. sabırsızlıkla bekliyorum.
    iyice biz gez nolur hastahaneyi.. doğumhaneyi.. odalarını falan... yeni doğun yoğun bakımı var mı? bisürü şeye bakarsan çok sevinirim gerçekten...

12. 20 Ekim 2009
  13. sinemgul

sinemgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben doğumumu dragos şifa hastanesinde yaptım doktorum mine hnm'dı.
    doğum öncesi benimde acabalarım vardı hastaneyle ilgili ama gerek aylık muayenelerimde mine hnm ilgisi gerek doğum sırasında çalışanların güler yüzü ve desteği gerek doğum sonrası hastanede yatışımda hemşilerin ilgileri bu kaygılarımı boşa çıkardı ikinci çocuktada yine dragos şifa hastanesinde mine hnma gitmeyi düşünüyorum.

14. 20 Ekim 2009
  15. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    bende burda okuduklarımdan sonra tahir bey'e gittim.
    daha önce hiç jinekolojik muayene olmadığımdan inanılmaz gergindim, ama cok ince bi adam. rahatsız olmamam için elinden ne geliyosa yaptı.
    bebişimi daha cok erken olduğu için göremedim ama bi hafta sonra tekrar gidecez, bu arada sskli muayene ücreti 35 lira idi.
    oldukça uygun geldi açıkçası.

16. 24 Ekim 2009
  17. tcoban

tcoban Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm hamişler bende tahir tosyalının hastasıyım tahir bey bir numara gercekten inanılmaz ilgili bir insan.hastaneden pek memnun kalmasamda sırf tahir bey için dogumumu orda gerceklestrıcem kısmet olursa epidural normal düşünüyorum. hastanede hersey mevcut yanlız odalar ve hastane bıraz ufak.

18. 25 Ekim 2009
  19. ozgemrecan

ozgemrecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, memnun olan da var olmayanda ama benim Dragos Şıfa özellikle Mine Hanım ve Tahir Bey ile ilgili başımdan çok olay geçti kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Mesela
    Mine Hanım " her şey normal birşey yok" dedi
    sonra yine ona gidecektim ama izinde olduğu için Tahir Bey' e yönlendirildim.
    Tahir Bey' de bir dizi tahlil ve muayneden sonra ( her muaynede farklı şeyler söylerdi ) "çoook zor gebe kalırsın" dedi 10 gün sonra yani 23 Ekim 2009' da idrar testinde gebe kan testinde gebe çıktım. Kan tahlilimi Dragos Şifa' da yaptırdım, tesadüf kendisi nöbetçiymiş tahlili göstermek için indim " çok küçük gebelik var gibi ama muaynede göremedim dış gebelikde olabilir dedi"

Tahir Bey bana çocuğun olmaz diyişinin ertesi günü tavsiye üzerin Sayın Serdar Koç' u buldum. 24 Ekim 2009 sabah aradım doktorumu "HAYIRLI OLSUN ÇOK YENı BıR GEBELıK 12 GÜN SONRA GÖRÜŞELıM" dedi.

Artık sonucu burdan çıkarabilirsin.