drun verdiği beslenme reçetesine tam olarak uyan var mı?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve vertigo tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tekrar merhabalar arkadaşlar drum 12 haftalık olduktan sonra bana bir reçete yazdı ben transferden sonra yani yaklaşık 3,5 aydır paso yatıyorum sıfır hareket yani bir de iştahım iyiydi. sanırım gebelik bulantıları bende yeni başlıyor neyse 3,5 ayda 3 kilo almışım dr beni azarladı ve bir reçete verdi şöyleki
    hafta içi hafta sonu farketmez saat 7 de kahvaltı yapacaksın öyle domates felan yok sadece yumurta peynir bir kaç zeytin 2 dilim ekmek ve süt
    arada yoğurt sonra yeşil salata et yemeği makarna yada pila kesinlikle ekmek yok aralarda meyve akşamda mutlaka çorba ,salata sebze yemeği kesinlikle ekmek yok bir bardak süt ve yatış reçeteyi aldığım günün gecesi uyuyamadım saat 7 oldumu kahvaltı kaçtı diye pazar sabahı dikildim ayağa eşim de kızdı yırttı reçeteyi biz ikimizde çalışıyoruz her öğün salata felan yapamıyoruz ya da hergün sebze yemeği zaten pek iştahım yok yani uzatmayayım arkadaşlar bu programa uymadığım için kendimi suçlu hissediyorum size böyle bir proram verildimi ve tam olarak uyabildinizmi

2. 10 Kasım 2010
  3. taf

taf Allah'a şükürler olsun... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    doktorum kendini kampta hissetmemen için sana yiyeceklerinin listesini yamzıyorum dedi sadece sözlü söyledi:KK36:

4. 10 Kasım 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ne güzel söylemiş benimki de ödümü kopardı eşim de zaten yırttı listeyi elimden geldiğince dikkat etmeye çaılışıyorum

6. 10 Kasım 2010
  7. erenhava

erenhava Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kılo aldıgın ıçın mı azarladı anlamadım.dıyet lıstesı gıbı lıste vermış sık sık ama az az ye ekmek fazla yeme yeterlı herseyden bıraz tat yemen lazm bebgın sağlıgı ıçın
    benım drum gunde ıkı cevız haftada ıkı balık haftada bır ıspanak semız otu gunde ıkı bardak sut ıç dedı

Son düzenleme: 10 Kasım 2010
  8. 11 Kasım 2010
  9. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya ne güzel kısa ve öz söylemiş biraz araştırdım nette ilk 3 ayda kilo alanlar da varmış niye bu kadar abartıı bilmiyorum zaten nedendir bilmem o gün bugündür iştahım kaçtı ya bir de midem çok yanıyor ve ağrıyor arkadaşlar rennie şurup içiyorum ama faydası yok