Dua edin arkadaşlar...Kızıma MR çekilecek....

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Derya tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Derya
  1. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar moralim çok bozuk..Hani Duru 'nun belinde kıllanma ve küçük bir delik gibi çukur var diye yazmıştım ya...Bugün Üniversiteye beyin cerrahisine gittik..çocuklarla ilgilenen bir beyin cerahı bulmuştım internetten...Doktor baktı burada sinüs(delik) var dedi...MR çekilecek dedi..Hafifi boyutu mu ileri boyutu mu ancak öyle anlarız dedi....Müdahale ona göre yapabiliriz dedi...Çok kötüyüm kızlar....O daha minnacık...Nasıl MR çekilir?Nasıl ya???Üniversite anestezi ile çekmek istiyor,yrın anestezi randevusu verdiler...Ben nasıl dayanırım...............Dua edin ne olur...MR da sorun çıkmasın...Kızımın birşeyi olmasın....Nasıl birşey bu ya..ben herşeyime herkesten belki de daha çok dikkat ettim ya....isyan etmek istemiyorum....Ne olur dua edin arkadaşlar.......:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::nazar:

2. 17 Eylül 2008
  3. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Canım kendını boyle cok uzme.. evet demesı kolay ama bakalım sonuc ne cıkacak dua et sadece..
    Allahım yardım etsın sonucları guzel cıkar ınsallah.. Çok daha ağır dertlerle boğuşan ınsanlar var canım..
    bırsey cıkmayacaktır merak etme.. üzme kendını.. Allah şifa versin.. inşallah güzel haberlerle gelirsinn...

4. 17 Eylül 2008
  5. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Allah yardımcınız olsun deryacım çok üzüldüm inan ama yavrun o kadar küçükki Rabbim dermenınıda verir inşallah sen moralini yüksek tut annesi yeterki bebeğin ii olacak inşallah dualarım sizinle umarım hayırlı haberler alırsın,Allah sağlık şifa versin canım

6. 17 Eylül 2008
  7. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    deryacım yeni gördüm konunu çok üzüldüm canım ya, sanki kendi başıma gelmiş gibi inşallah kötü birşey çıkmaz canım üzülmemeye çalış sütün çekilmesin minik durunun senin sütüne ihtiyacı var henüz kesin birşey yok, senin için dua ediyorum Allah yardımcısı olsun durunun gelişmeleri bize de bildir merak ederim...

8. 17 Eylül 2008
  9. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun :çok üzgünüm:
    umarım kötü birşey çıkmaz korkulacak birşey değildir işallah :Saruboceq:
    Allah yardımcınız olsun :teselli:

10. 17 Eylül 2008
  11. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebekler bizim sandığımızdan çok daha güçlülerdir.Lütfen sende en az onun kadar güçlü ol.Dilerimki, güzel duru bunun üstesinden kolaylıkla gelecektir.Çok geçmişolsun bütün dualarım sizinle olsun.Durunun güze haberlerini beliyorum

12. 17 Eylül 2008
  13. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Canım geçmiş olsun,inşallah önemli bir şey çıkmaz. Güçlü ol,unutma minik bebeğin hala senin duygularını hissediyor. Allah dermansız dert vermesin.

14. 17 Eylül 2008
  15. sardunya_86

sardunya_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    moralini bozma canım
    inş herşey yolunda gider allah daha büyük sıkıntılar vermesin
    allah yardımcın olsun
    geçmiş olsun canım

16. 17 Eylül 2008
  17. serenat

serenat İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    deryacım şimdi okudumm çok geçmiş olsun Allah sabır versin güzelim çok üzüldümm dualarım sizinlee hayatımm.Allah'ın izniyle herşey yolunda çıkarr canımm.

18. 17 Eylül 2008
  19. MaVili_06

MaVili_06 ♥♥MERT♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Deryacım çok geçmiş olsun.Bebişin en kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır.Güçlü olmalısın onun sana ihtiyacı var.Eminim güzel sonuçlarla gelirsin.Dularım seninle...