Dua edin ne olur bitmesin=(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Smyl tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Smyl
  1. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Daha önce sevgilimi facebookta yakalamıştım...aramız düzelmişti..yakaladığım beni silmişti facebook adresinden bende hesabımı kapatmıştım..hesabımı açtım bikaç gün önce ve onun adresini arattım hayran olduğu şeyler benden önceki sevgilisinin hayran olduğu şeylerin bi çoğu...daha önce yoktu ve hepsi hayran olduğu şeyler kızınkiyle aynı nerdeyse..bende aradım sevgilimi böyle şeyler gördüm beni sevmiyor musun dedim ama gayet sakin bir dille...o kız ilk aşkıydı onu unutmak istediğini fln söyledi yani kız tekrar aklına gelmiş...beni sevdiğini de söylüyor kafası iyice karışmış..cumartesi günü adam akıllı konuşup ya o kızı arkasında bırakıp devam edicez..ya da ayrılıp o kızı sevmeye devam edecek...bense onu o kadar çok seviyorum ki kızı bırakmasını ve onunla devam etmek istiyorum..ona her konuda destek olacağımı da söyledim.. yeterki biraz çaba göstersin benimle olmaya..belki eleştireceksiniz yuh yani adam başkasını da sevdiğini ima ediyo sen hala bekliyosun diye...çok seviyorum onu...Dua edin lütfen kızı unutsun..bitmesin ilişkimiz..mafoldumbenmafoldumben
    Ahh..parayla alınabiliecek bişey olsa bütün herşeyi verirdim uğrunda..

2. 21 Ocak 2010
  3. dyg_6

dyg_6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boşver güzelim üzülme seni hakeden, sana değer veren birirsiyle birlikte ol ama inş herşey istediğin gb olur.

4. 21 Ocak 2010
  5. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hakkında hayırlısı ne ise o olsun..

6. 21 Ocak 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iyi de bunun gerisi de olmalı bi tek hayran olunan şeylerden mi anladın eski sevgiliyi hala sevdiğini?
    mutlaka geri planda bişiler vardır onları da sölemen gerek

8. 21 Ocak 2010
  9. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok hayran olunan şeylerden anladım çünkü o kadar belli ki..kız kpss 2010 grubuna üye oluyo..sevgilimin kpss ile alakası yok işi var çalışıyo o da üye olmuş arkasından..kız neye üye olduysa hemen gitmiş olmuş..bikaç gün takip ettim..
    sevgilimde mutsuzmuş kaç gündür ağlıyorum sigara içiyorum diyo..daha önce anlatmıştı kızın dönme ihtimali yok demişti..o kızdan başka sevgilisi olmamış..dedim ona o kızı görmeye alışmışsın sevmeye alışmışsın..ben uzaktayım belki zaman geçirsek aklına bile gelmeyecek ama sen en ufak bişeyde onu düşünmeye alışmışsın dedim...sen kızı unutmak istiyosan niye gidip üye olduğu şeylere üye oluyosun aksine kaçman gerek dedim.. bence sevgiden çok alışkanlık..

Allahım sen yardım et bana:gitme:

10. 21 Ocak 2010
  11. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya şu face kapansa da rahat etsek ya heğ kavgalar bu yuzden...

unutur inşş ama bence tekrar hesap aç eklesin senıı
    ...o kızı da silmesi lazım sevgilin onu takıp edio sen ikisini de :KK43:

olmaz böylee msnini fln da almiştir die geldi aklıma bence boş bırakma cnm ya :KK43:

12. 21 Ocak 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya canım bilmiyorum ama bana eski sevgilisini düşündüğünü hissettirse çok koyardı ve dayanamaz bitirirdim heralde ne kadar can acıtsa da..
    bu çocuk seni o kız kadar sevmiyor bence öyle olsa sana hissettirmeden bitirmeye çalışırdı içinde.
    ama senin de ona bu amaçla yardım etmen fln seni sevceğini garanti etmiyor hatta onun biraz bencil olduğunu gösteriyor.
    nası katlanıyorsun bu duruma?

14. 21 Ocak 2010
  15. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım kız ekli değil onda..profilden bakıyor..kızla çıkmışlar kız ayrılmış sevemedim seninle hayatımı geçirecek kadar aşık olamadım fln diye..ben artık dayanamadım çok ağrıma gidiyodu..güzelce destek olacak biçimde konuştum..ben kesinlikle onun mutsuz olmasını istemem...dedim senle beraber aşarız bu konuyu ama sen yeterki unutmak iste..

bu ikilik onu da yormuş.. eğer devam edersek dedim ki ne sen böyle böyle yaptın derim ne de yüzüne vururum sen bunu bunu yaptın diye dedim...tekrar herşeye başlarız geçmiş olmamış gibi devam ederiz dedim..

o kızın yerinde olmayı ne çok isterdim...onun beni o kadar sevmesini...

kimseye anlatamıyorum çünkü dedikleri şey ayrıl ne olacak yaa...niye üzülüyosun fln..sevgilim uzaktan akrabam sayılır ama aileler yakın evlense bişey olsa haberim olcak düğününü bile görürüm yani...ne acı

16. 21 Ocak 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bilmiyorum ama benim kaldıramıcağım birşey bu benim kafa yapıma göre ben de sana ayrıl diyebilirim sadece senin kararın..

18. 21 Ocak 2010
  19. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    önceleri dedim bana sinirle yapıyor ama sonraki günlerde de hissedince çok üzüldüm..ayrılmaya korkum var evet ama eskisi kadar değil.. içimi o kadar yaraladı ki artık konuyu açtım... biz kavga edince takibe başlamış...2 hafta önce sayılır.. artık dedim yani sevmiyorsan benim ne işim var bu ilişkide diye seviyorum seni ama dedi...

eğer ayrılmazsak beni o kız kadar sevmeyecek belki ilk zamanlar çünkü uzaktayız..ama yanında olabilsem biliyorum ki sevecek çok sevecek...
    ama umudum az çok az... mafoldumben