Dua.....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : EU3
 1. EU3

  EU3 Guest

  ÇOcuğu Olmayanlara (yeni)

  --------------------------------------------------------------------------------

  Çocuğu olmayanlar misk ve safran ile temiz bir kağıt üzerine aşağıda yazılı Ayeti kerimeleri bir arabi ayın ilk veya ikinci cumasının sala vaktinde ve Zühre saatinde iki nüsha yazıp birisini zevç diğerinide zevcesi üzerinde taşır ve yine aynı saatlerde aynı ayeti kerimeleri porselen bir tabağa yazarak gül veya zemzem suyu ile silerek karı-koca bu sudan sabah aç karına içerlerse Cenabı Hakk lutfu, inayetinden onlara hayırlı bir evlat ihsan eder.Şayet 1. ay bir eser huzur etmezse 3. nihayet 7. ayda Allah yüzlerini güldürür. Yalnız devamlı olarak her ay ibtidasından yedisine kadar tabağa yazıp suyunu içmeyi ihmal etmemelidir.

  Yazılacak ayetler bunlardır:
  Euzü billahi mineş şeytanir racim*
  Bismillahirrahmanirrahim*Hünalike dea zekeriyya rabbehü kale rabbi Hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semiyud düa*fe nadethül melaiketü ve hüve kaimün yüsalli fil mihrabi ennellahe yübeşşiruke bi yahya museddikan bi kelimatin minellahi ve seyyiden ve hasuran ve nebiyyen mines salihıyn* kale rabbi enna yekulü li ğuramun ve kad belağanil kiberuvemraeti akırun kale kezalikellahü yef alu ma yeşa*ve le kad caet rusülüna ibrahime bil büşra kalu selamen kalu selamün fema lebise en cae bi ıclin hamidin felemma raa eydiyehüm la tesılü ileyhi nekirahüm ve evcese minhüm hıyfeten kalu la tehaf inna ürsilna ila kavmi lut* vemraetühü kaimetün fe dahıket fe beşşernaha bi ishaka ve min verai ishaka yakub* kalet ya veyleta e elidü ve ene acuzün ve haza ba-li şeyha*inne haza le şeyün acib* kalu e ta cebine min emrillahi rahmetullahi ve berakatühü aleyküm ehlel beyti innehu hamidun mecid.
  bismillahirrahmanirrahim*kef ha ya ayn sad*zikru rahmeti rabbike abdehu zekeriyya* iz nada rabbehü nidaen hafiyya* kale rabbi inni vehenel azmü minni veştealer rasü şeyben velem ekünbi duaike rabbi şekiyya* ve inni hıftül mevaliye min verai ve kanetımraeti akıran fe heb li min ledünkeveliyya* yerisunı ve yerisü min ali yakube vecalhü rabbı radıyya* ya zekeriyya inna nubeşşirike bi ğulamin ismühu yahya lem necal lehü min kablüsemiyya* kale rabbi enna yekünü li ğulamün vekanetimraeti akıranve kad belağtü minel kiberi ıtıyya* kale kezalike kale rabbuke hüve aleyye heyyinün ve kad halaktuke min kablü ve lem tekü şey a* kale rabbic al li ayeten kaleayetüke ella tükellimen nase selase leyalin seviyya* fe harace ala kavmihi minel mıhrabi fe evha ileyhim en sebbihü bükraten ve aşiyya* ya yahya huzil kitabe bi kuvvetin ve ateynahül hükme sebiyya* ve hananen min ledünna ve zekaten ve kane tekıyya* ve berran bi valideyhi ve lem yekün cebbaran asıyya* ve selamün aleyhi yevme vülide ve yevme emutü ve yevme yub asu hayya* lillahi mülküssemavati vel erdıyahlüku ma yeşa*yehebü li men yeşaü inasen ve yehebü li men yeşauz zükur* ev yuzevvicühüm zükranen ve inasen ve yec alü men yeşaü akıymen innehü alimün kadir* allahümme la tec alni akıymen ve ebteran bi cahi sahibil vesiletiveş şefaati inneke alimün kadir.

  bu nüsha yazıldıktan sonra üzerine 70 kere:

  Allahümme salli ala seyyidina muhammedin şafil ıleli ve müferricil kürubi ve ala alihi ve sahbihi ve sellem
  salavatı okuduktan sonra 3 defa fetih suresi okunur. sonra nüshaları naylona sarıp beyaz bir ipeğe dikip üzerinde taşırlar.

  Tabağa yazılanında üzerine 70 selavat ve 3 fetih suresi okunduktan sonra içilmek lazımdır KIZLAR BUNU NASIL YAZICAZ TABAĞA ÇIKTI ALIP YAPIŞTIRSAK OLMAZ DıMı YA
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 7 Mayıs 2009
 2. 7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : EU3
 3. EU3

  EU3 Guest

  bir kağıda 110 defa Bismillahirrahmanirrahim yazılır ve hanım üzerinde taşır. Allah'ın izniyle muradına erer. yalnız gebelik süresince üzerinden çıkartmamalı.

  not: iki defa denenmiş ve ikisindede olumlu sonuç alınmıştır hamdolsun. iki denemedede 3. regl dönemi olmadan sonuç alındı Allah'ın izniyle BUNUDA BULDUM AKIL VERİN KARDEŞLER
   
 4. 7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : EU3
 5. EU3

  EU3 Guest

  Halik adı bir mühür üzerine kazınır en kolayı günümüzde bir mühürcüye halik adı yazılı bir mühür sipariş edilir.Abdestli bir halde karı koca halik adını bolca zikreder.Ayın hilal vaziyetinde görüldüğü bir gece seçilir.Bu gece yapılan mühür kadın ve erkeğin vücutlarına vurulup ilişkiye geçilir , kadın hamile kalır,sonuçta çocuk sahibi olunur(Şems'ül maarif'den bilgiler AYIPLAMAYIN SAKIN BENİ BULDUĞUMU KOYUYORUM
   
 6. 7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : EU3
 7. richberry

  richberry Guest

  mehrılcıgım nıye ayıplayaalım cnm sende bızlere yardımcı olmaya calısıyosun sağol tatlım elıne saglık umarım senınde duaların kabul olur
   
 8. 7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : EU3
 9. EU3

  EU3 Guest

  cocugu olmayanlar ıcın dua..

  --------------------------------------------------------------------------------

  ya samed, ve alı ımran 38. ayetı kerımesı 41 gun sabah namazından sonra 41 defa okunur.sonra gecenın ucte bırısınde ya samed 313 defa cekılerek 41 gun bır kılo bala uflenır.

  erkek ve kadın cuma gunu ısraktn sonra ıkı rekat hayırlı cocuk ıcın namaz kılıp balı 41 gun yer. ve aynı tertıp 3 defa yapılırsa allahın ıznıyle cocuk sahıbı olunur..

  ayrıca
  alı ımran 37. ayet 71 defa asagıdakı karısıma okunur:

  1 kg hakıkı bal, 50 gr arı sutu, 250 gr corek otu, 250 gr ısırgan tohumu, 100 gr antep fıstıgı tedark edılerek, ısırgan tohumu ıle corek otu ogutulur ve arı sutu ve bala karıstırılarak cam bır kap ıcerısnde saklanır. cam kabın dısına ısıktan muhafaza etmek ıcın bır folyo sarılır. sabah aksam ac karnına 41 gun yemeye devam edılır.

  kaynak:munacaat dualrı-havva ozkan
   
 10. 8 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : EU3
 11. EU3

  EU3 Guest

  ..............................................
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.