DuaLarınızı Eksık Etmeyın..

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve SeADeniz tarafından 6 Eylül 2008 başlatılmıştır.

6 Eylül 2008
    Konu Sahibi : SeADeniz
  1. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ArkadasLar Dun Vajına BoLgesıne Dogru Sancılarım oldu ama Ole Rahatsız edecek cınsten degıldı Kasılmaları Desenız onlar Zaten hıc Eksık oLmadılar.. Neyse Aksam Iftardan Sonra benı Asırı bas agrısı tuttu Yuzum felc gecırecektı Sankı benı Doktora Goturduler Esım.ablam. Nst CekıLdı Sancılarım artmaya basladı , Su kaybı olmustu bıde bebegın hareketlerı Azmıs Yanı anlayacagınız Erken dogum rıskı var deyıp benı yatırdılar hastaneye sabaha kadar kocaman kocaman serumlar yedım suan kolumu hıssetmıyorum bıle Bugun oglene dogru hastaneden cıktım Suan durumum ıyı Doktor ıhmaL Etmemem Gerektıgını Soledı Lutfen Dualarınızı eksık etmeyın Allah yardımcımız olsun SagLıkLı bı sekıLDe Dogumlar nasıp Etsın Cumlemıze Sızınle paylasmak ıstedım..:CüvCüv:

2. 6 Eylül 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.................

4. 6 Eylül 2008
  5. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun iaşallah hepimiz gününde sağlıklı bebekler dünyaya getircez

6. 6 Eylül 2008
  7. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun sonuna doğru yaklaştık daha dikkatli olalım .herhangi bişiden falan mı etkilendin canım neden kaynaklandı acaba kendine daha fazla dikkat et

8. 6 Eylül 2008
  9. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun denizcim birazdaha sabretsin sıpan az kaldı zaten..bol bol su içip dinlen canıma.s.

10. 6 Eylül 2008
  11. kajo

kajo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun hayatım. destinanın dediği gibi bol su iç. bebişin hareketlerinide dinle vede dinlenn. artık son haftalarımızdayız nerdeyse. şu saatten sonra hepimiz her an doğurma ihtimali ile karşı karşıyayız. daha dikkatli olmamız gerekiyo.

12. 6 Eylül 2008
  13. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    163
    çok geçmiş olsun canım dualarımız seninle inşallah atlatacaksın hayırlısıyla bu dönemi:Saruboceq:

14. 6 Eylül 2008
  15. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    seadeniz cok gecmiş olsun. zamanında hayırlı doğumlar versın hepimize allah ınş..kensdını yorma,sıvı alımına dıkkat ve dınlen.

16. 6 Eylül 2008
  17. denizcim geçmiş olsun , bol istirahat et artık .......................valla ben bu haftadan itibaren ev işlerinden de izne ayırdım kendimi , yan gelip yatacam artık

18. 6 Eylül 2008
  19. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım benimde aynısı olmuştu dr.bana bol bol su iç ve yatarkende ayaklarını yukarda tut demişti sende bi dene istersen allah yardımcın olsun...