Duanıza ihtiyacı var.

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve EsmaMemo tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : EsmaMemo
  1. EsmaMemo

EsmaMemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili arkadaşlar.
    canımdan çok sevdiğim dostum arkadaşım sırdaşım herşeyim olan arkadaşım nazlıda ekim annesi olucak inş.ama ikili testinde bebeğinin down sedromu doğabileceğini söylemişler. hepimiz çok üzüldük. 1 ay sonra üçlü test ve amino sentez yani karnından sııvı alınıcak. Arkadaşımın şuan dualara çok ihtiyacı var. bu konuda ne kadar duyarlı olduğunuzu biliyorum. Allahın izniyle ve hepimizin dualarıyla inş.çok sağlıklı bi bebek olucak. eminim ona burda biraz morel olucaz. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

2. 24 Mart 2010
  3. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    Allah yrdımcısı olsun..inşallah 3lüde temiz çıkar..moralini yüksek tutmaya çalışsın lütfen..

4. 24 Mart 2010
  5. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım yardım eder inşallahhh.Bu kadar çok bebişini isteyenin yanında olur...İi çıkıcak cnm 3 lüsü bak bizde duyduk hep 2 lisi sorunlu çıkıp 3 lüsü sapağsalam çıkan.İNŞALLLLLAHHHH:Saruboceq:

6. 24 Mart 2010
  7. EsmaMemo

EsmaMemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah zuzucum.çok sağol

evet bende çok duydum hepsini anlattım. inşallah nazlının bebğininde öyle olur.

8. 24 Mart 2010
  9. nazsel

nazsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadalar hepinize çok teşekkür ederim başta canım dostum olan esmaya dualarınız inşallah atlatıcam:CüvCüv:

10. 24 Mart 2010
  11. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    rabbim yardıncın olsun cnm inşallah herşey güzel çıkcak dualarımız kalbimizle seninle cnm allahım melegini korusun senideeee

12. 24 Mart 2010
  13. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben inanıyorumki Allah'ın izniyle sonuçlar çok güzel çıkacak. Hem bazen bu gibi testler yanılabiliyor. her türlü teste rağmen down sendromlu deselerde sağlıklı doğan bebekler duymuştum. Bu güzel günlerini canını sıkmakla geçirip bebeğinide üzme. ıyi düşün ki iyi olsun...

14. 24 Mart 2010
  15. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    İnş bütün testleri temiz cıkar.Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin.bu testler ne bilim bana cok inandırıcı gelmıyo.Bu sonuclar sadece ihtimal kesin değilki .ve bu sitede cok rastladım kesin down sendromlu denılıpte çok sağlıklı bebişler doguran.Sakın moralini bozma bosuna bebişini üzme.Tüm dualarımzı seninle allah yardmcn olsun.Sağlıklıca bebişini kucagına alman dileğiyle

16. 24 Mart 2010
  17. aybuke_ht

aybuke_ht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok üzüldüm ama emin ol herşey çok temiz çıkıcak allahın izniyle bütün dualarım seninle inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alıcak opuyorumnanaktan

18. 24 Mart 2010
  19. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın üzülüp stres yapma.. inşallah hiçbişey çıkmayacak ... benim ankaradaki arkadaşımın her testinde down sendromu çıktı ama bebiş çok sağlıklı doğdu hamd olsun şimdi 4,5 yaşında hiç bir sorunu da yok.. arkadaşım boş yere evham etmişim diyor ... çok zor olduğunu biliyorum ama kendini üzme hiç... dualarımızdasın nazlıcım , esmacım sen ve minik meleğinde dualarımdasınız canım inş. herşey çok daha güzel olacak..