Dudaga yağ enjeksiyonu:(

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve nutelladdict tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nutelladdict
  1. nutelladdict

nutelladdict Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    selam arkadaşlar,gecen hafta dudağıma yağ enjeksiyonu yaptırdım.Dr 3-4 günde şişlikleri iner garanti veriyorum demesine rağmen inme minimum.Yüzümün şekli değişti tamamen.Ameliyat olalı tam 1 hafta oldu ve iyileşmem için 1 haftam daha var.Eğer dudak şeklim normale dönmezse işimi kaybetme tehlikem var.Lütfen benimle deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
    Moralim çok bozuk,ne yapacağımı bilmiyorum:KK43:((

2. 21 Kasım 2009
  3. aysemelissa

aysemelissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    o dediğini ben de yaptırmıştım. iyileşme süreci çooook uzun sürmesine rağmen sonuç kesinlikle buna değmez. 3 hafta hatta 1 ayda normale döndüm belki ama dudaktaki yağ dolgunluğu da bir o kadar hızla kayboldu. sonra gittim juverderm yaptırdım. o daha kolay normale dönüyor hatta yağdan daha uzun süre kaldı dudağımda :)
    iş konusunu da ağzımdan ameliyat oldum, verilen narkos alerji yaptı, ya da benzer işilerle geçiştirebilirsin belki? fondöten + koyu renk ruj da belki bi nebze.

4. 23 Kasım 2009
  5. nutelladdict

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    benım ust dudagım ındı ama alt dudagım hala cooook şiş.bakalım 4-5 gün var işe başlamama.belki dedim biraz pudra ve açık renk rujla saklayabilirim.dudaklarımın dolgunluğunu.dr bana biraz fazla şişirdim kalıcı olsun diye dedi.

6. 31 Mart 2011
  7. krmz

krmz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok üzüldüm umarm en kısa zamnda geçer cnm..

8. 13 Mayıs 2011
  9. Yonca04

Yonca04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    düzeldi sanırım?

10. 20 Temmuz 2011
  11. nutelladdict

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    duzeldi hemde ameliyattan 15 gun sonra,direk normale donduler.simdi farkli bir dolgu ariyorum

12. 23 Temmuz 2011
  13. miss_turkey2009

miss_turkey2009 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende dudagıma ve yuzume yag enjeksıyou yaptım ıyılesme surecı cok uzun zaten yuzundekı sısler ınene kadar yaglarda erımıs oluyor ne anlıyoruz bu ısten ustelık ıkı kez yaptırdım ben sıslerın dıer dolgulara gore gec ınmesının sebebı ıse dıer dolgularda kullanılan ıgnelere gore daha buyuk ıgneler kullanılması ımıs. bende yenı bı dolgu arıorum kafaya koydum galıba kalıcı yaptıracagm bı yandanda korkuyorum bunun ıkı yıllık olanları olsa keske

14. 23 Temmuz 2011
  15. delila

delila Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    benim kayınvalidem yaptırdı 2 yıl önce, yüzündekiler nispeten eridi önce çok şişti
    ama dudakları bence iyi olmadı, çünkü yağ enjeksiyonu dudağın konturunu bozuyor
    hani dudakların çerçevesi vardır ya o bozuluyor dudakla çevresi aynı hizada oluyor, hatta ajda pekkana da yapılmıstı sanırım
    silikon dediler ama yağ enjeksiyonuydu bence, dudak konturunu kaybetmişti ve sürdügü gloss yanlardan akıyordu haberi bile olmuyordu
    dudak için uygun olmadığını düşünüyorum

16. 24 Temmuz 2011
  17. nutelladdict

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    bulursan haberim olsun bende istiyorum

18. 28 Temmuz 2011
  19. miss_turkey2009

miss_turkey2009 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    radiesse dıe bı dolgu okudum dıger forumlar da

Radiesse (Radiance)

Kalsiyum hidroksi apatit kristalleri içeren, ortalama 5 yıl etkili, FDA onaylı dolgu maddesidir. 1.3 ml içeren preparatları mevcuttur. Allerji testi gerektirmeyen, orta – derin dermise enjekte edilmesi gereken bu materyal özellikle nazolabial çizgilerin (dudak – yanak arası çizgiler), marionette çizgilerin (ağız köşesinden çeneye uzanan çizgiler) giderilmesinde, yumuşak doku augmentasyonu ve dudak konturu belirginleştirmede başarıyla kullanılmaktadır.