Dudak Kalemi

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve EU2 tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Merhaba Kızlar,
    en seksi gorunen dudakların dudagın naturel tonunda oldugunu dusunuyorum.Bu yuzden dudak tonunda bir dudak kalemi ile belli belirsiz bir hat cekip oyle bırakmak istiyorum.Dogal tonda bir dudak kalemi kullanıp uzerine cok az lip balsam suruldugunde cok hos bir goruntu olusuyor.Resimde dudak tonu cok hos..Dudak kalemi uygulanmıs ama farketmek neredeyse imkansız..

Henuz aradigim dogallikta hem kalıcı hemde naturel bir ton bulamadım.MAC, Nivea ve Max Factor denedim cokda memnun kalmadım.Onerilere acigim :)

2. 30 Ekim 2008
  3. Elis

Elis Guest

bu konunun takipcisi olucam,bende bu tonu cok aradim ama bulamadim nedense,,,,

4. 30 Ekim 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Sanirim dudak kalemi kullanan fazla sayıda kişi yok... :KK43:

6. 31 Ekim 2008
  7. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Bende Emiliynin 211 nolusı var. Yam bu renk değil fakat yinede beğendim ben yani bi bakın isterseniz. Ayrıca bende çok beğeniyorum bu şekilde. Aslında kalıcı makyaj yaptırsak bu şekilde sadece dudak konturuna olmaz mı?

8. 1 Kasım 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Evet buda hos bir cozum..Bakın ornekleri ne kadar guzel..Ama heryere guvenilmez iste..Bir arkadasim baya astronomik rakamlara yaptirdigi kalici makyajını sildirmek icin yaptirdigi fiyatin 2 katini harcadi ve cildini de mahvetti.Referans şart..
    Guzel yapildiginda ise sonuclari super...

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2008
  10. 1 Kasım 2008
  11. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar madem konu kalem ve dudak estetiğini ön plana çıkarmak bende sizden bi öneri bekliyorum bende ten rengi bir kalem arıyorum dudağın dış kısmına sürmek için dudakları çok hoş ve dolgun gösteriyo ve dudak kontürü daha belirgin oluyo varmı önereceğiniz bi marka ben aradım bulamadım

12. 1 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Beni tatmin etmiyor bu yuzden bir arayisa girdim ama suana kadar kullandıklarımın en iyisi MAC whirl oldu.

14. 1 Kasım 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    işinize yarar mı bilmem ama rosense'in dudak kalemlerini tavsiye ederim....

16. 2 Kasım 2008
  17. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Dudak Çevresi fotosundaki kalemin rengini beğenmedim. Doğal değil bence.Çok belli oluyor.

18. 2 Kasım 2008
  19. EU2

EU2 Guest

tonunu begenmek size kalmış.birazda zevk meselesi..