Dudak maskesi

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve rosenoire tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Dudak maskesi
    1 yumurta sarısı
    5 g yulaf

Yumurta sarısını bir kaseye koyun ve yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin. Karışımı dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 10 dk sonra suyla durulayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızdaki ölü deriyi çıkaracak, kuruluğu alacak, kırışıklıları yok edecek, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.

Harika dudaklar için maske
    1/2 salatalık
    1 yemek kaşığı bal
    1 yemek kaşığı yoğurt

Salatalığı yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendıra koyarak suyunu çıkarın. Bal ve yoğurdu ekleyerek iyice karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra yıkayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızı nemlendirecek, pürüzsüz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

dudak maskesi
    1 adet
    1 yemek kaşığı bal
    1 yemek kaşığı yoğurt

Domatesi blendıra koyarak suyunu çıkarın. Üzerine bal ve yoğurdu ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra durulayarak çıkarın. Bu maske dudakları nemlendirip, kuruluğu almanın yanı sıra, kırışıkları yok eder, dudakların elastikiyetini, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar

2. 27 Kasım 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    nivea lipstickim bana yetiyo zemuszemus ama bu tariflere de bakmak lazım..sağol cnm

4. 27 Kasım 2009
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bi yaşıma daha girdim dudak maskesi die bişemi var ayol

valla ben bu kk sayesinde baya bişe öğrendim:enbuyukkk: