dudaklarım çookk kuruyor..delirecemm yaa

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve nerdennereye tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : nerdennereye
  1. nerdennereye

nerdennereye herşeyim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar ,dudaklarım o kadar çok kuruyorki abartmıyorum 10 dk da bir nemlendirici sürüyorum:1shok: allahım nasıl bir dudak vermiş nasıl bunca nemlendiriciyi içine çekebiliyo hayretler içindeyim.:uhm:denemediğim ürün kalmadı bal mumuna kadar ...fakat sonuç yine aynı.. bu arada yaz kış böylee....artık benim için o kadar normal birşeykii..otobüste uçakta sokakta yemekte her yerde elimde bir nemlendirici varr..herkes süslü diyor alakası yook yaaa delirecemm yardımcı olun arkadaşlarr..:bbo:

2. 7 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

benimde durumum aynı bende heryere bephanten taşıyorum kuruduğunu hisettiğimde sürüyorum normal nemlendiriciden daha iyi geliyo banakaydirigubbakcemile

4. 7 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bnde aynı durumdayıım sürekli çatlıo dudaklarım dayanamıorum hep ıslatma gereğim duyuyorum ve bnm dudaklarım kalın bu nivealardan fln sürünce iice büük gbi görünüo sinir oluorum

omuzumdakimelek bunu beğendi.
  6. 7 Aralık 2008
  7. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canim bepanthen kullan hem yumusatiyor hemde kuruluktan olan yirtiklari tedavi ediyor bende kullaniyorum, hic kremsiz birakma dudaklarini benimde ayni cünki

8. 7 Aralık 2008
  9. nerdennereye

nerdennereye herşeyim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bepanteni biliyorum fakat o kremin hem kremi var hemde merhemi var hangisini kulanmam gereka.s.

10. 7 Aralık 2008
  11. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kremini kullan canim, üzerinde yara ve yanik icin yaziyor kücücük el cantasina koyabilmek icinde var onlardan

12. 7 Aralık 2008
  13. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hergün dudaklarına balla masaj yap 15 20 k falan ve daha sonra diş fırçasıyla yavaş yavaş ölü derileri kaldır ılık suyla yıka.ardındanda blistex adlı dudak koruyucusunu sür...

14. 8 Aralık 2008
  15. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar az su mu içiyorsunuz ne cildimizin en güzel dostu ve nemlendiricisi su nerissaya katılıyorum diş fırçası teknigi dudaga peeling yapar ölü deriyi alır üzerine geceden bol vazelin pembe lokum gibi görüntüyü saglar

16. 9 Aralık 2008
  17. KuBRa_17

KuBRa_17 Guest

Kızlar ben geçen gün bepanthene krem sürdüm gece yatarken ve sabah kalktığımda pürüzsüzdü dudakarım ayrıca dokunduğumda da kaymak gibi bir his veriyordu :)) Herkese tavsiye ederim bepanthene'i çok mükemmel birşey...

18. 9 Aralık 2008
  19. esmer_melek

esmer_melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim dudaklarımda öyle galiba az su içtiğimden oluyor ben akşamları bepanthenin merhem olanını sürüyorum sabah ta elimle ovalıyorum. hafifçe diş fırçasıylada yapabilirsiniz pürüzsüz ve harika oluyo:)