Dudaklarm atlad yardm kzlarr((

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve BenGulKokusu tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : BenGulKokusu
  1. BenGulKokusu

BenGulKokusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yaz kış dudaklarım hep çatlak geziyorum krem sürüyorum ama faydası olmuyo ertesi günü yine yara herkesin dudakların çatladı demesine sinir oluyorum:çok üzgünüm:
    çatlamış dudaklar için önerileriniz varsa paylaşırmısınız dudaklarınızı nasıl koruyorsunuz yada nasıl bakımlar uyguluyorsunuzfisfisfis

2. 10 Şubat 2009
  3. ozge_og

ozge_og bebeğimizi bekliyoruz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben de kendimi bildim bileli niveanın dudak koruyucularıyla geziyorum.
    bir gün dahi sürmeden gezemiyorum. hep çatlıyor ama niveayla hep güsel oluyor :)

4. 13 Şubat 2009
  5. tinkywinky

tinkywinky Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    cnm gece yatarken vazalin sürüp yat.ama beyaz esanslı vazelinler oluyor ya onları kullanımı daha rahat..sabah kalktığında yumuşacık olurlar...daha youğun bir bakım için bal ve zeytiyağı sür...niveanı dayanından ayırma :KK70:

6. 17 Şubat 2009
  7. ikiz

ikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dedemin bitki kitabında yazıyordu denedim ve çok memnun kaldım ama seneler sonra yine tekrarladı haşlanmış tavuk suyu soğuduktan sonra bilirsin böle üzerinde donmuış yağlar olur parmak ucunla onu sür 1 hafta dene günde 1 kere çok iyi gelmişti bana tekrar yapıcam.

8. 5 Mart 2009
  9. maviscik

maviscik Sabir;herkesden biraz dah Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar su sirlar benimde berbat durumda kremlerin bir faydasi yok sis kuru durumda

10. 6 Mart 2009
  11. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben haftada bi kez tozşekerle peeling yapıorum sonrasındada nivea dudak koruyucu sürüyorum harika oluyolar ayrıca içeriği aloe vera olan dudak koruyucularıda yaz kış ii geliyo

12. 6 Mart 2009
  13. eesraa

eesraa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde bunu deneyebilirsin canım bendede aynı sorun war we çok faydasını görüyorum diş fırçanı alıp doooooğruuuuuu dudaklarını fırçalamaya başla ardından tabi bir nemlendirici sürebilirsin. umarım işine yarar

14. 9 Mart 2009
  15. semyonovna

semyonovna Guest

Dudak çatlamasının sebebi, B8 vitamini eksikliğiymiş. Bunun giderilmesi için alınması gereken gıdalar, soya unu, fındık, badem, ceviz ve yumurta sarısıymış. Bu ürünlerden yemeyi ihmal etmezseniz bir daha tekrarlamayacağını söylüyorlar şekerim. Geçmiş olsun..

16. 10 Mart 2009
  17. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bepanthen veya blistex cok iyi geliyor haftada bir günde bal sür 10-15 dakika beklet sonra yika

18. 17 Mart 2009
  19. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    valla kızlar benim de dudaklarım çatlar hep yaz-kış krem sürerim sürdüğüm anda iyileşir sonra yine çatlardı

ben vichy oligo levres 25 aldım gloss gibi ama süper nemlendiriyor bana çok iyi geldi hele akşamdan sürüp yatınca ertesi sabah yumuşacık oluyor dudaklar deneyin derim ben

vichy ürünlerini sevmem ama bu başka gerçekten sanırım en başarılı işlerinden birisi