Düğün fotoğraflarim çok kötü yardım eder misiniz?

Konusu 'Fotograf ve Video' forumundadır ve rapunzel77 tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : rapunzel77
  1. rapunzel77

rapunzel77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaslar.ben 2 senelik evliyim.düğün fotograflari benim için çok önemlidir.ama malesef kendi düğün resimlerim fiyasko resmen rezalet.eşimin arkadasinin yerinde çektirdik resimlerimizi.ama çok pisman olduk ve artik dönüşü yok.ben normal resimlerimin arka fonlarini değiştirmek istiyorum ve boyutlarinida biraz büyütmek istiyorum.böyle bir sistem varmi bilen arkadaşlar bana cevap verirseniz çok sevinirim.cadiarzu

2. 26 Eylül 2008
  3. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    başka bir fotoğrafçıda yaptırabilirsin canım.
    resimlerin arka fonlarını değiştirirler.

4. 26 Eylül 2008
  5. Ev -Hanxixmxix

Ev -Hanxixmxix sevgiler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabiki fonlar değişir boyut değişir ama başka fotoğrafcıya gidemezsin olmaz çünkü çeken filimleri vermez yani çekildiğin yere gitmen gerekir orda sen seç fonları yeniden düzelterek yaparlar .bizde profosyenel stütyo var ordan biliyorum ama yinede iyice bir bakayım elindeki kopyalarla bişey yapılabilirmi diye üzülme olmayacak bişey değil photoshop diye bişey var üzülmene deymez pozları beğendiysen gerisi hiç sorun değil.

6. 26 Eylül 2008
  7. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    teknoloji gelişdi canım
    tabi resimlerimde istedigin oynamayı yapabilirsin
    photoshoplu olursa o rezil dediğin fotolar öyle muhteşem olurki sen bile inanamısın

8. 26 Eylül 2008
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    photoshopla kuzenimin evde çekinmiş gelinlikli fotolarını stüdyo fotoları haline çevirdim ben..biras programla uraşırsan çok basit çözersin sende..türkçesini yükle photoshop9 türkçe...onuda yapamazsan eger git fotografcıya onlar gayet güzel yapıyo eski yırtılan resimleri bile yeni çekilmiş gibi düzeltebiliyorlar:)

10. 26 Eylül 2008
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    photoshopla kuzenimin evde çekinmiş gelinlikli fotolarını stüdyo fotoları haline çevirdim ben..biras programla uraşırsan çok basit çözersin sende..türkçesini yükle photoshopun...onuda yapamazsan eger,git fotografcıya onlar gayet güzel yapıyo eski yırtılan resimleri bile yeni çekilmiş gibi düzeltebiliyorlar:)

12. 26 Eylül 2008
  13. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Bence amatörce photoshopla uğraşma. Çünkü senin yaptıklarında fotoğrafları bozabilir. Eğer profesyonel bir fotoğrafçıya götürürsen gayet güzel şeyler yapacaktır. :KK66:

14. 5 Ekim 2008
  15. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canımm arkadaşımın birisi normall kıyafetlee gidip fotoğrafçıda istediği gelinlik makyaj v,s uyfulatıpp montaj olmuşş hiçtee faredimiyorr fotoğrafçılaraa sor istersenn

16. 5 Ekim 2008
  17. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    walla benim eltimde 3-4 sene sonra düğün resimlerini beğenmiyorum diye gidip yeni foto çektirmiş:) gelinliğine hala sığıyorsan öyle bir çözüm de deneyebilirsin ...
    ben yapmazdım herhalde ama içine hiç sinmiyorsa belki yaparsın sende

18. 30 Ekim 2008
  19. desim

desim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadasim boyle bir program var adobe phostop bende turkcesi var kullanmasi cok basit benimde hic bir fikrim yoktu ama merak olunca insan her seyi ogreniyo ama eger istersen ben sana fotolarini istedigin gibi yaparim artik bu konuda cok iyim..