Düğün Gününüze Gidelim Bakalım Neler Yaşanmış...

Konusu 'Düğün' forumundadır ve Askisi tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Askisi
  1. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eeeeeeeeee anlatin bakalim, dugun gununuze geri donelim neler yasadiniz...:nazar:

2. 12 Ağustos 2008
  3. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sabah kalkar kalmaz ağlamaya başladım ve passiflora içtim yaklaşık yarım şişe kadar ondan sonrasını hatırlamıyorum:roflol:
    ha değdi mi ağlamana o kadar kepazeliğe derseniz şimdi neden o kadar ağladım diye kızıyorum kendimesırnaşık şey

4. 12 Ağustos 2008
  5. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    :roflol::roflol: kizzzzz koptum yaaaa...yarim sise passiflora icilirmi yawwwww...kafamçokkarıştı passifloranin faydasini gördünmü bari kizzzz??

Ben anca seneye anlatirim neler yasadigimi..:lepi:

6. 12 Ağustos 2008
  7. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kınadan ve sabahlamadan dolayı sabah 7,30 da yatmıştım kiiii istanbuldaki canlarım geldiler 9 da kalktım
    duşa girdim şofben bozulmuş kafamçokkarıştı komşuya indim sağolsun valla o olmasa napardım bilmem
    sonra bir sürü insan falan geldi onlarla görüştüm, arkadaşlarımla konuştum bi ara odama kapandık.
    kuaföre gittik 1 saat sonra çıktık ve kociş tutuldu kaldı zor çözdük :roflol: stüdyoya resim çekinmeye kaydirigubbakcemile
    sonra eve gittim koca karılar sinir etti beni :kızgın: zaten canm yanıyor babacım yok diye bir de bir sürü şey söylediler "baban da görseydi, kşke görebilseydi" falan diye... yengelerden biri sağolsun susturdu onları kızdı biraz da... çok fazla kötü olmuştum çünkü...
    neyse sonra odama gittik beni kapattılar kızlar kaydirigubbakcemile sonra paracıklarını alıp beni yolladılar -tatlicadiarzu- arkadaşlarıma dedim vedaşlaşmayalım daha kötü olurum diye, vedalaşmadık.....
    tam o kırmızı örtü gibi şeyi kafama kapatacaklar örtü kayboldu :roflol: neyse duvakla halletik ve büyüklerimin ellerini öptüm.. çok zor anlardı...
    en sonunda indik aşağı arabaya. en yakın arkadaşlarından biri şofördü, çocuğa o acıyla "senden bu kadar nefret edeceğimi hiç düşünmemiştim kerim" dedim çocuk şok oldu :roflol:
    yolda kötü oldum, çok kötü oldum ama çok ağlamadım.. çok ağlarsam annecim de üzülür dedim..
    salonun kapısına geldiiiiik, kocişi gördüüüüüm, öyle güzel gülüyodu ve neşeliydi ki "ah yavruuum" dediiiiiim ve yengemden cimciği yedim :roflol: sornası düğün işte :roflol:

8. 13 Ağustos 2008
  9. bergolya

bergolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende seneye baharda anlatacaklardanım :)

10. 13 Ağustos 2008
  11. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    passifloranın faydasını görmem mi hiç bişey hatırlamıyorum o yüzdensırnaşık şey düğünde kim vardı abimle dans etmişim onu bile hatırlamıyorumsırnaşık şey ama sonradan da hiç ağlamadım yani eğer kendiniz ağlarım diyosanız düğünü zehir etmeyin bence ben şimdi pişmanım hem o kadar çok ağladığıma hemde o kadar çok passiflora içtiğimeşakkıdı

12. 13 Ağustos 2008
  13. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bizim düğün cumartesi günü akşamdı ve eşim anadolu yakasında bense avrupa yakasında oturuyorduk.o güne dair tek hatırladıgım eşimi kuaförde 1.5 saat beklememdi sinirden kulaklarımdan çıkan dumanı bütün kuaför elemanları görebiliyodu.düğün akşam 7 başlıyodu ama biz 8 de orda olabildik çünküü benim canım kocacım ogs yi başka araçda unutmuş ve fatih sultan mehmet köprüsünde nakit gişesinde trafiğe takıldık biz düğüne gittiğimizde insanlar kendi aleminde düğünü yapıyolardı

14. 13 Ağustos 2008
  15. KxixymA

KxixymA (¯`·Kocesinin Meleee&#8226;´¯) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdi ilk düğünden başlayayım kaydirigubbakcemile3

Perşembe akşamı ilk düğün diğer ilçedeydi. Sabah kalktım kahvaltı yaptık. Ev zaten acayip kalabalıktı. Sonra beni almaya geldiler. Kocişim ve teyzesi ailesi :1closedeyes:
    Ben de teyzemle gittim.

Orada kuaföre gittik çıktı eve gittik akşam 7 idi. Bizimkiler geldi bu sırada. Sonra herkes salona gitti. Biz de gittik düğün başladı bitti. Bizimkiler ilçe çıkışında beni bekledi. Ben gelinliği çıkardım. Kocişim ve ailesi beni bizimkilere teslim etti kaydirigubbakcemile3 Sonra evimize geldik. Uyuduk.

Cuma günü kına gecesi vardı. Kalktık kahvaltı yapıldı. Gelinliği yıkadık. Akşam evde kına gecesi yapıldı. Komşular geldi. Kocişim ve ailesi 2 araba geldiler. (Bu arada iki ilçe arası 1 saat) Eğlendik oynadık. Bizim kınada bid eğişiklik vardı. Kına da limonata felan dağıtılır. Biz votka portakal karışık kokteyl yapıp dağıttık. Millet bayılmıştı kaydirigubbakcemile3

Cumartesi günü 2. ve son düğünüm... Sabah erkenden kalktım. Eve şöyle bi baktım. Bu son gecemdi diye... Sonra kahvaltı yapıldı vs vs aynı şeyler. Saat 3 gibiydi kuaföre gittim. Kuzenim ve arkadaşım yanımdaydı. 6 da kuaförden çıktık. Babam aldı beni kuaförden. Çünkü kocişim evimizdeydi ailesine ve akrabalarına evimizi gösteriyodu.

Biz eve gittik. Kocişim ve akrabaları ailesi geldi. Ben kocişim ve teyzesi fotoğrafçı arkadaşımla birlikte önceden ayarladığım yere gittik. Orman içinde denize sıfır bi yerdi burası. Mükemmel fotoğraflar çıktı. Hep endişem vardı çünkü fotoğraf benim için çok önemliydi. Ama tam istediğim gibi oldu çekimler :lepi:

Ardından düğün yerine gittik. Arkada bekledik çünkü erken gitmiştik kaydirigubbakcemile3

Sonrasında da ilk dansımızla düğünü başlattık :asigim:

16. 13 Ağustos 2008
  17. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Beni ogle vakti gelip aldilar, tabi biz annemle sabahtan beri agliyorduksenağlama. Kayin pederim geldi oda kapisina, ciktim odadan ve baktim karsimda esim onu gorunce cok mutlu oldum, e tabi ayrilikta var, annemi optum aglamak yok dedim, babiskomu optum ve ciktim esimin elini tutarak evden. Sonra kuafore gittik basladilar iste hazirliklara, esimde berbere gitti. 10 kisi vardik kuaforde, ve ilk benim isim bitti sayilirdi..oturdum bekledim ama zaman gecmek bilmiyo, heycandan olucem, yerimde duramiyorum..esim de gelinligi hic gormemisti, ben oyle istemistim, ilk kuaforde gordu beni gelinlikleyerimseniben Geldi esim, cicegimi getirdi, ve ciktik. Dogru resimciye, resimlerimizi cektik, ve salona gittik. Allah im heycanliydim hemde cok, ve hangi muzikle dans etmisiz bilmiyordum taaaa ki dugun kasetini izleyinceye kadar! dugun sonrasi, eve gittik, imam nikahi kiyildi, ve herkes gitti...:asigim::nazar:

18. 13 Ağustos 2008
  19. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Rüya gibiydi herşey.Çok eğlendim dğünümde.Ama gelin almadaki atmosfer çok kötüydü.Çok zor bişey:a015: senağlama