Düğün için tartışıyoruz...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seviyo tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : seviyo
  1. seviyo

seviyo Guest

ya kızlar 2 snelik nişanlıyım yakında düğünüm var ama kaynanam gelipte ne eksiğin var ne alıncak sana diye sormuyo o sormayıncda ben söyleyemiyorum ondan bekliyorum ama onun derdi çalgıcı tutmak kadın geldi düğün konuşmaya bi çalgıcıdan söz etti başka ne alacandan ne yapacandan nede takacandan konuştu onlar sonraki iş diyo biz nişanlımla seviyoruz birbirimizi ama ailesi beni hafife almaya başladı nasılsa seviyo herşeye evet der diyo benim ailem çok üzülüyo niye üztüne düşmüyo bunlar senin diye ne yapcam bilemedim nişanlımda azı bağlandı sanki o beni seven koruyan adam gitti ana kuzusu geldi bu durunm ilişkimizide zedeliyo hep kavga ediyoz ne yapsam ben yaaaaa

2. 28 Nisan 2009
  3. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım aılen nıŞanlının aılesını ÇaĞırırsın ve konuŞsunlar.sen dırek sÖyleme.
    Baban onun babasıyla konuŞsun mesela.eee dÜĞÜne ne kaldı ne yapacaz ne edecezz bakalım felan dıyeee aÇsın konuyu benım aklıma bu geldıı..

4. 28 Nisan 2009
  5. seviyo

seviyo Guest

canım düğün konuşmaya geldiklerinde annem söledi ne alacanız ne yapacanız diye ama onlar orası kola dediler o onra halledilir dedi bide kınaya takıldılar onlar öğlen gelir yakar gideriz 1 saatte dedi ama bizde akşam gelinir yatsıdan sonra kına yakılır sonra yarımsaat bi saat oynanır gidilir bunlar öğlen yapar gideriz dediler çok sıkıldım yaaa

6. 28 Nisan 2009
  7. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evet arkadaşa aynen katılıyorum, sakın sen karışıpta kötü olma ailen halletsin.

8. 28 Nisan 2009
  9. seviyo

seviyo Guest

ama ailenmi çok eziyolar yazık onlarada acıyorum ya annemler hep oluruna gidiyolar ama onlar tabiri caizse bizi yolmaya çalışıyolar yapsınlar herşeyi diyeee

10. 28 Nisan 2009
  11. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM BİZİM BURDA DA KINAYA GECE GELİNİR.GECE DİYORUM ÇÜNKÜ YAZ DÜĞPÜNLERİNDE YATSI EZANI 10:30 BULUYOR.CAMİDEN ÇIKLIDIKTAN SONRA 11 GİBİ GELİNİR.SAZ EŞLİĞİNDE DÖKTÜRÜLÜRhihoyyythihoyyyt:roflol:
    AİLEN BİR KERE DAHA ÇAĞIRIP KONUŞSUN.
    SİZİN DÜĞÜNE ÇOKMU VARDA BUNLAR AGIRDAN ALIYORLAR ACABACADIARZUCADIARZU

12. 28 Nisan 2009
  13. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Anlıyorum canım, zaten ailen iyi niyetli olmasa bu kadar vurdum duymaz olmazlardı, anlamıyorum bazen insanları, sen çocuğuna değer verdiğin için yapacaksın bazı şeyleri, kız tarafına yapmıyorsun ki....Ama insanlar böyle işte gelde anlat, nerde iyi niyet orda suistimal.

14. 28 Nisan 2009
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annenler konuşsun canım kzımızın isteklerini yapmak zorundasınız die,herkes üzerine düşeni yapacak desinler.üzülme tatlım yaa olur böyle şeyler düzelir ,olmadı sen konuşursun

16. 28 Nisan 2009
  17. seviyo

seviyo Guest

9.ayda olacak diye konuşuldu tabi bana sormadılar kendi aralarında geçti babamlarda onaylayınca tamama dedim ama hiç bi hazırlık yapmıyolar ya benim herşeyim hazır amam onlardan tık yok buarada çok tşk ederim ard.ilgilendiniz için

18. 28 Nisan 2009
  19. _loading_

_loading_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    al birini vur ötekine:nazar: