Düğün Salonuyla herşey dahil paket halinde anlaşan varmı??

Konusu 'Düğün' forumundadır ve msore tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : msore
  1. msore

msore 07.11.2010:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Belki duymuşsunuzdur,artık bazı düğün salonlarında saç makyaj gelinlik herşey dahil anlaşma yapılıyor.Hem daha uygun fiyata düğün yapıyorsunuz hem çok uğraşmamış oluyorsunuz böyle detaylarla...
    Benim sorum şu çevresinde daha önce böyle bi düğün yapıp memnun olmayan var mı duydunuz mu?Etraftan komşulardan bi kaç bişey duydum huzursuz oldum...Rahatlatın beni kısslaaar lütfeeeen mafoldumben

2. 20 Haziran 2010
  3. soulmate84

soulmate84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Böyle düğün salonlarındaki kuaförler pek tercih edilmiyor canım. Ama yine de sen bilirsin. Çünkü saç, makyaj yapıldıktan sonra fotoğrafçıya gidip resim çektiriyosun. Düğün salonuna gidip sonra tekrar çıkmak biraz garip gelir bana. Gelinlik konusunda da işi çok iyi bilen yerleri tercih etmekte yarar var. Bilmediğin insanlara yaptırmak riskli olabilir canım. opuyorumnanaktan

Ben düğün sevmiyorum, bi de boşa masraf gibi geliyo. O yüzden bi nikah, nikah sonrası da yemekli veya kokteyl gibi bi düşüncemiz var. boshayallersmile

4. 20 Haziran 2010
  5. msore

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Anladım canım..Bir yandanda uzun zamandır adamların yaptığı şey bu sadece gelin saçı ve makyajı yapıyorlar diye düşünüyorum...Hayırlısı olsun yaaa.Biz salonu o şekilde tuttuk,artık başımıza ne gelecek bilemiyorum:umursamaz:Yorumların için teşekkürler canım..

6. 20 Haziran 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kuzenim böyle anlaştı gelinligi fln guzeldi kiralandı zaten ama kuaförde düğün sabahı gittiğinde biz anlaşmalı pakette sadece maşa yapıyoruz baska model yok demişler düğün günü başka kuaför aradı
    yani eğer anlaşırsan bile git mutlaka kuaförü gör prova yaptır bosuna rezil olma paranla

8. 20 Haziran 2010
  9. msore

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaa:eek:lmaz:eek:nu baştan söylemeliler aslında,yazık olmuş...Benim gelinliğimi dikecekler ve bende kalacak ondan yana çok sıkıntılı sayılmam aslında.Diktikleri gelinlikleri gördüm moda evinin vitrininde..Ama kuaförden yana endişeliyim birazeyvahedigeldismile söylediğin gibi orada gidip gelinlerin saçı yapılırken bir görmek lazım...Provayı sordum ama kınada gelin saçınızı biz yapalım dediler,zaten son dk oluyor yanikafamçokkarıştı...Ama gidip yerinde gelinleri görmek iyi fikir teşekkürler you knowolumunekankayizsmile

10. 23 Haziran 2010
  11. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne saçma! Topuz da değil maşa! :)) Biz sadece yere ve organizasyona 3000 Lira veridk. Diğerlerini de katınca 7000 tutuyor. :KK43:( Anamur'da böyle, başka şansımız yoktu. :KK43:(

12. 24 Haziran 2010
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    benim nişanımda salonun anlaşmalı fotoğrafçı ve kuaförünü o kadar çok beyendim ki...
    annem mesela artık o kuaförden başka kuaföre gitmiyo düşün
    şans meselesi
    ama ben gidip konuştm bütün anlaşmalı yerleriyle
    modellerine falan baktım
    fotocuda fotolara falan baktım

14. 27 Haziran 2010
  15. msore

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Biraz içimi rahatlattın aslıcım çok sağololumunekankayizsmile valla bende sordum orda evlenenlere kimisi çok memnun bkimisi değil benimde kafam karıştı artıkbilmiyorumkismile
    anlaştık zaten salonla artık bekleyip görcemeyvahedigeldismile

16. 29 Haziran 2010
  17. gul1984

gul1984 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    biizimde herşey içindeymiş ama biz kuaförü ve fotoğrafcıyı çıkartdık canım güvenemedim ogün rezil olmakta var işin içinde biz gelinliğimizi zaten ayrı yerden alıcaz düğün salonu sadece orkestra ve pasta var başka bişey yok oşekide 2.000 liraya tutduk

18. 29 Haziran 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım git araştır bakalım anlaşmalı yerlerle konuş daha çok rahatlar için