Düğün Takılarım :(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lucky88 tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : lucky88
  1. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar ne olur bana yardım edin aci olarak fikirlerinize ihtiyacım var.daha önce buna benzer bi konu a.mıştım.k.validemlerle birlikte oturuyoruz.düğün takılarınıda k.valideme kendi takılarını sakladığı yere saklasın diye vermiştim.amaa bi düğün nişan olduğunda benim altınlarımdan aldığımı farkettim.örneğin k.velidemin teyzesinin oğlu evleniyo 2. evliliğini yapıo ilk evliliğinde bilzeik takmışlar 2. evliliğinde bişi takmıcam demişti k.validem meğer benim altınlarımdan yarım altın takmış.benim kocamda benden habersiz arkadaşına 50 tane altın vermiş ve benim hatta evdekilerin haberi olmadan vermiş.bende tesadüfen öğrendim .tabi kıyameti kopardım.k.velidemde öğrendi tabi bu olanı.ama k.pederim bilmiyo bilse kıyamet kopar.diyorumki acaba k.validem eşimin bu yaptığı şeyden dolayı cesaret alıpdamı altınları alıyo?bayramdan sonra bi akrabanın daha doğrusu k.validemin arkadaşının kızının düğünü var onlar bize 1 bilezik 1 çeyrek takmış.sanırım büyük bi ihtimalle benim bileziklerden alıcak.eşimden işten ayrıl ekonomik olarak sıkışığız.altınlarla ilgili konu açıldığında hemen diyoki k.validem gitti altınları verdi baban bi duysa kıyameti koparır.o altınlar güya k.validemin demesine göre vakti zamanında k.pederimin taktığı takılar geri takılmış eşim bigün olsun kime ne yapıp takmış.ay nasıl sinirim bozuldu.benim kocam maaşını kuruşu kuruşuna verirken bişi demiyo ama takılan takılar eşimin değil k.pederimin taktıkları oluyo.sesimide çıkaramıyorum ne yapcamı şaşırdım.eşime altınlarla ilgili bişi dediğimde sen 2 tane altının lafını yapıosun diyo.bende biran önce kalanlar gitmeden kurtarabildiğimizi kurtaralım diyorum.artık laf anlatmaktan sıkıldım.eşimde bu olay ortaya çıkcak diye bişi diyemiyo.yani sizce ne yapmalıyım nasıl eşime bu durumu anlatırım ve bu altınları nasıl kurtarabilirim?lütfen fikir verin

2. 29 Ağustos 2010
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ayy yuh yaa
    eşiniz size neden söylemiyor
    yaptığı çok saygısızca
    kayınvalidenin senin altınını taktığından eminmisin ağzıyla söyledimi yada sen gözlerinle gördünmü?

4. 29 Ağustos 2010
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Kaynana cadısına açık açık söyle bana takılan altınları ben kendim saklayacağım de sen üzüleceğine o üzülsün neyden korkuyorsun?

6. 29 Ağustos 2010
  7. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    bu konular ile ilgili çok fikir verildi canım sana. Altınlarını al ya kiraya çık ya ev peşinatı ver. Ama bunların olmayacağını söylüyorsun. E o zaman söylenecek bir şey kalmıyor. Sen o evden ayrılmadan rahat huzur yok. Değil mi?

8. 29 Ağustos 2010
  9. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    Yuh artik...:nazar:

10. 29 Ağustos 2010
  11. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    altınlarını geri iste,keske vermeden once bır kenara ne kadar altının yada bılezıgın oldugunu yazsaydın
    ona gore anlardın alınıp alınmadıgını ama sadece tahmınen bısey yapma belkıde gunahını alıyorsundur
    ama emınsen altınlarını gerı ıste ben saymıstım burda eksık var de,ben bır de babama sorayım belkı kayıp altındandan haberı var de,restını cek

12. 29 Ağustos 2010
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    iste güzelim kaynanandan iste altinlarini bankaya kasaya koyacagim de evde car cur olacak bu altinlar de al hepsini götür

14. 29 Ağustos 2010
  15. darkcashmere

darkcashmere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kesinlikle çok ilginç bir ailemirmirmirmir

16. 29 Ağustos 2010
  17. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    neden kayınvaldene veriyorsunki altınları saklasın diye. git bankaya koy kasaya en azından kocanda olsa senden habersiz dokunamaz altınlarınıza. çok garip hakkaten eşinin ve kayınvaldenin davranışları. ben olsam hemen geri isterdim bankaya koyucam diye.

18. 29 Ağustos 2010
  19. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    senin diğer konularınıda biliyorum canım
    amacın ev için peşinat biriktirmek biliyorum ama şu görünen tabloda sen bunu hiç yapamazsın.sözde sakladığınız altınları eşin arkadaşına veriyor kaynanan düğünlerde takıyor ve kimse sana danışmıyor bileaklinialirimsmile
    en iyisi canım bir an önce altınlarını kaynanandan al ve evini ayır