Düğün tarihi hakkında

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cadi25 tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cadi25
  1. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Kızlar,
    Nişanlımla düğün tarihini ayarlamak adına istediğimiz tarih Nisan Yada Mayıstı cünkü Bahar düğünü istiyoruz Ama bir sorunumuz var evimizin tek erkeği kardeşim askerde ve babam ona cok düşkün o olmadanda düğün müğün olmaz diyor mantıken bakılınca bende istemem kardeşsiz düğün ama kardeşimde daha yeni usta birliğine ( KIBRIS - LEFKOŞA ) gitti daha soramaz tabiii ordada bir kac kişiyi sordugumda düğün davetiyenizi askeriyeye yollarsanız iizn verir diyorlar ama bizde kardeşsiz düğün yapmak istemiyoruz sonucta bi kere olcak bu durum.
    Bilginiz varmıı Acaba askerlikte bu gibi durumlara zorunlu iizn verirlermi yoksaa askeriyeye göre değişirmi bu durum?
    Kardeşim gelmesini beklersekk eylül de gelcekk :eek:lmaz:

Yani kafamız allak bullak 1-2 ay bekleyeceğiz ordaki ortama göre kardeşim sormaya calısıcak ama bakalım nolcakkk hayırlısı olsunnnnnnnnn

2. 31 Ekim 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    izin vermeyebilirler annesinin cenazesine bile izin vermediklerini duydum
    ama bence beklemeyin eylülü o daha çok var kardeşsizde kötü olur o da görmek ister ablasını ama bence şimdiden komutanı arayın görüşme imkanınız varsa görüşün komutanla rica edin

4. 31 Ekim 2010
  5. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Insallah hakkınızda hayırlısı ve gonlunuzden gecen vakıtte olur.
    Bende Nısan ayında evlendım.
    Elımde papatyalarımla :-)

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  6. 31 Ekim 2010
  7. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaaa off yaa napıcaz biz komutanlarıda cok sertmiş yenide gitti yaa şimdi kardeşimide sıkmak istemiyorum bi kac ay geçtikten sonra bir konusmayı dene dedik oda biraz cekiniyor sizce ters bir durum olurmuu acaba komutanla konusmamız ama bi şekilde sonuca baglamamız gerkeiyor.Eylül cok uzak bi tarih üstellik kac zamandır istediğimiz tarih olmassa cok üzülürz tabi kardeşimde olmasada üzülürüm ama büyük ihtimal izin vermezler baksana ölüsü olana bile izin vermemişler ne tuhaff hayırlısı artıkk

8. 31 Ekim 2010
  9. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    hay Allah canım yaa, aksilik olmuş, insan hayatında bir defa evleniyor yani o umutla çıkıyor yola. elbetteki kardeşininde yanında olmasını istersin istediğin mevsimde de evlenmek istersin bu senin hakkın. bence biraz zaman geçsin bu zamanda da komutana iyi görünsün kardeşin,biraz diyalog kurmaya çalışsın belki kafalar komutanı izin verirler bence yaa..

10. 31 Ekim 2010
  11. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah yaa bir orta yolu bulunur muallakta kalmak istemiyorum çünkü net bir tarih olsada ona göre bilsek en nefret ettiğim seyy muallakta kalmamak........

12. 31 Ekim 2010
  13. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Teyzem evlendiği sıralarda dayım askerdeydi düğün zamanında geldi 1 hafta izne. Hiç sorun olmadan izin aldı.

Geçen kış bi yakınımız evlendi. Annemin kuzeni de geldi askerden sırf düğün için.

Kendi çevremde izin alamama durumuyla karşılaşmadım henüz.

Özel bir durum olmadıktan sonra izin alınıyor.

Eğer izinlerin iptal edilmediği olağanüstü bir durum olmazsa izin verirler merak etmeyin

14. 31 Ekim 2010
  15. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben düğün için davetiye ile izin alınabiliyor diye biliyorum.

16. 31 Ekim 2010
  17. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    kendi izin hakkını sizin düğün tarihinizde kullansın davetiyenizi de gönderin askeriyeye...

18. 31 Ekim 2010
  19. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde bilgim var davetiye yollanıyomus birliğe amaa bazı usta birlikleri vermeyebiliyomus bende sastım kaldım kesin izin verceğini bilsek ayarlıcaz düğün tarihini ama net değil biras daha gecsinde konus diyeceğim kardeşime bakalım nolcak.