Düğün yapmadan evlenler...peki neden?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve newlife tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : newlife
  1. newlife

newlife Guest

Arkadaşlar içinizde düğün yapmadan yada yapamadan evlenenler var mı ? varsa neden ve içinizde uhde kaldımı?

saygılar canlarıma.s.

2. 26 Kasım 2008
  3. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim şöyle oldu önce herkesin çağırdığımız bir nikah ardından sadece akrabalarımızı çağırdıgımız 100 kişilik yemekli düğün yapıldı iyikide öyle yapmısız çocugumda evlense öyle yapmak isterim hem arkadaşlardan konu komsudan kırılan kusen olmadı hemde dedikodu olmadı yok yemek şöyleydi böyleydidiye ama en önemlisi ekonımik oldutoplam içki dahil bize 3 milyara mal oldu

4. 26 Kasım 2008
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bizim de nikahın ardından yemeğe gidildi. kişi başı fiyat vardı ve o yüzden isteyen geldi. 60 kişi falandık ama muhteşem geçti.
    biz çok zor evlendik, eşimin ailesi pek yanımızda olmadığı için herşeyimizi kendimiz ve benim ailemle yaptık. maddi imkanlar çok kısıtlıydı. ama içimde hiç uhde kalmadı. herşey çok çok güzeldi. ve herkes de çok eğlendi.

6. 26 Kasım 2008
  7. newlife

newlife Guest

benim eşim o dönem ailesinden kimseyle konuşmuyodu..ne maddi nede manevi hiçbişekilde destek olmadılar..benim ailemde çok karışıktı..düzensiz bi aile yaşantım vardı zaten..eşimle evlenirken çok zor zamanlar geçirdik baya sıkıntılı bi dönemdi..ilk eşi ve çocuğuda burda..çocuğunun haberi yoktu bizim evliliğimizden..e çocuk burdayken ve haberi yokken bide eski eşide 1 km uzaktayken gözüne sokar gibi düğün yapmak istemedim..benim ailemi biraraya toparlamam mümkün değildi ayrıca..oda küs kendi ailesiyle..yapmadık düğün..nikah yaptık belediyede..uhde kaldımı içimde.....?? düğün için hayır ama ne yalan söyliyim gelinlik giymek isterdim.. uygun bi zamanda gelinlik giyip fotoğraf çektirmek istiyorum..azda olsa tatmin olurum..içinde nasıl görünürdüm çok merak ediyorum..kısmet..

8. 26 Kasım 2008
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bız dugun ıstemedık acıkcası sade bır nikah törenıyle ardından yemege gıttık
    keske dugun yapsaydık dıye bır pişmanlık yasamadık nıkah en guzelı dıye dusunuyorum

10. 27 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

ben de dugun istemezdim
    bi nikah yeter, millet eglenecek ben saatlerce gel,inlik icinde durucam bunu istemiyorum

12. 27 Kasım 2008
  13. _hande_

_hande_ soNsuza deK sen!n!M ..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla kızlar ben hep küçüklüğümden beri düğün isterdim ama nedense nikahla evlendim ardında dolmabahçeye bişeyler içmeye gidildi akşamda yemek vardı,,,,aynı düğün gibi oldu ama şimdi düşünüorumda düğün olsa fena olmazdı gerçi banada özellikle sordular ben nikah demiştim neysee oldu bitti=))) Gerçi kocişimle yuvamı kurdum ya o yeter bana:)

14. 27 Kasım 2008
  15. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar benim düğünüm oldu ve iyiki de olmuş...
    hem bütün misafirler eğlendi,hemde eşimle ben...
    o kadar güzel bir düğündü ki,inanın yine aynı yerde,
    aynı kişilerle tekrarlamak isterim...
    bence eğer maddiyat elveriyorsa ,
    bir kere olacak birşey için düşünmeden düğün yapın derim...
    rüya gibi...ahh ahhhhh
    şimdi sadece cd den seyredebiliyoruz...
    sevgiler

16. 27 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

dugunler bana cok rutine binmis gibi geliyor, ilk dans, anneler babalar, sonra pasta ve takı takma toreni hadi gulegule...hep ayni...bunun disinda da cikamiyosun galiba...herkes takimizi taksak ta gitsek diye beklio

18. 27 Kasım 2008
  19. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    bizde düğünlen evlendik
    hiç pişman olmadım düğün yapıtğım için
    sadece nikah bana çok az geliyor
    düğün olanda nikah yapiyor zaten
    ama düğünün keyfi bam başka
    o koskoca salonu seni seven insanların doldurması hata salon dolup taşması çok güzel bişey
    okadar çok eğlenmiştiki... çok güzeldi gerçekten
    tüm sülalem, çok sevdiğim arkadaşlarım hepsi bir arada ayaklarımız kopacaktı nerdeyse oynamaktan
    rüya gibiydi gerçekten ama çok kısa sürüyor hemen bitiyormuş gibi geliyor insana
    düğünler rutin olabilir bazıları için
    ama insanin kendi düğünü kendisi için çok özel hiç rutin olmuyor
    bidaha olsa bidaha düğün yapardım aynı şekilde