düğünde nikahınız oturarakmı yoksa ayaktamı kıyılsınn...

Konusu 'Nikah' forumundadır ve beriina tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : beriina
  1. beriina

beriina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar mrb yenı trend ayakta nıkah zatenn gelınlıkle oturmakta bi haylii zorr sizce hangisii yorumlarınızı beklıyorum

2. 8 Nisan 2010
  3. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bizimki ayakta olacak , nikah masası hiç düşünmedim , ayakta daha estetik geliyor gözüme şu an .
    oturmak istedğimiz zaman da arkadaşlarımızın masasına otururuz diye düşündük

4. 8 Nisan 2010
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Zaten yeterince yorulucaksınız, bari nikah kıyılırken k-çımız yer görsün de bira dinlenelim yaa....

Bayadır nikaha falan gitmiyorum heralde hiç ayakta kıyılan nikah görmedim, ama bence oturarak daha iyi....
    Ayrıca bu gelinlikle oturmak çok zor efsanesi nereden çıktı çoook merak ediyorum...
    Gelinliğim gayet de kabarık, tarlatanlı bir modeldi ama o kadar çok oturdum kalktım hiiç sorun yaşamadım...
    Kına gecesinde 3 saat boyunca üsütmdeydi, kah oynadım kah halay çektim kah oturdum yemek yedim, hiç ama hç zorlanmadım, bir tek halay çekerken zor oluyo, biri eteğine basıyor falan....
    ızmitte kuaförde giydim, resim çekindim, arabaya binip gölcüğe geldim baba evine, baba evinde biraz yemek yedik, gelin alma oldu haddi orda gelin arabasına bindim ıstanbula geldim, ıstanbulda nikah salonuna, nikah kıyıldı hooop ordan çıktık arabayla eve, evde başım hariç bir duş aldım, hoop tekrar atladık arabaya kireçburnuna yenekli eğlencenin yapılacağı yere... Yemek yedim göbek ttım şarkı söyledi...
    Gelinliğin hiçbir zorluğunu yaşamadım....

Ama farklı olsun ayakta olsun diyorsanız okey, ama gelinlikle oturmak zor bahanesi bence anlamsız, çünkü hiçbi zorluk yaşamadım ben...

6. 8 Nisan 2010
  7. beriina

beriina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

banada daha estetik geliyoo ya:)

8. 8 Nisan 2010
  9. matrax

matrax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ammmmaaaaan:) Ben heyecandan anlamadım ki oturdum mu ayakta mıydım amuda mı kalktım....boşver canım, ne fark edecek

10. 8 Nisan 2010
  11. beriina

beriina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım sen yasamamısın cok güzel ama yaşayanlarıda görmemişsin sanırım o biraz giydiğin gelinlik modeliylede alakalı ben tarlatanlı bı gelınlık istemıyorum bana zor olcanıda düşünmüyorum ama bunu yaşayan arkadslarım var bizat şahit oldum ama rahatlık acısından değilde daha cok estetik açıdann düşünüyoruz galiba:):)

12. 8 Nisan 2010
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Estetik anlayışı herkese göre değişir tabii benim nikah masam da düğündeve kınada bizim için hazırlanan masalar da çok şık estetik ve güzeldi...
    Herkesin fikri tabii, dediğim gibi ben hiç ayakta kıyılan nikah görmedim, görmediğim için de şuan gözümde canlandıramıyorum.
    Yani oturarak yada ayakta masa güzel süslendikten sonra her ikisi de estetik olur heralde...

14. 8 Nisan 2010
  15. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    gelinlikle oturup kalkmak zor değil benim çok kbarık olmasa da altında tarlatanı olan bi gelinliğim vardı içinde korse olmasına rağmen oturup kalkmakta hiç zorlanmadım yardım da almadım. ayakda nikah hiç görmedim ama görsem garipserim tuhsf gelir gözüme. öyle alelacele işmiş fast food nikahmış gibi

16. 8 Nisan 2010
  17. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende ayakta nikah kıyıldığını görmüştüm stand gibi adı nikah kürsüsü sanrım bencede bildiğimiz masada kıyılan nikah daha güzel ayakta nikah istemezdim .

ben daha evlenmedim ama gelinlikle oturup kalkmanın çok zor olacağını düşünmüyorum

18. 8 Nisan 2010
  19. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    bende ayakta kıyılan bir ni,kah görmedim ama tabi değişik bişi..eeeee nikah kıyıldı diyelim imzayı nasıl atacaksınız.yada imza atmadan gelini öpebilirsinmi diyecek memur.yabancı filmlerde klisedeki nikahlar gibi.

alışkanlık meselesesi alışkın olmadığımdan bana tuhaf geldi belkide.

ama o an heyeccandan insanın ayakları titriyor.oturmak benceda daha iyi.düşünsene gelin damat iki şahit memur 5 kişi ayakta.ne bilim tuhaf geldi bana