düğünde özel dans

Konusu 'Düğün Müziği' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar düğünümden önce dans eğitimi alıp kareografi öğrenmek istiyorum eşimle, çok istiyorum ama ne tür dans olur pek bilmiyorum varmıydı çevrenizde böle bi şey yapan

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ocak 2009
  2. 22 Ağustos 2008
  3. Arsima

Arsima mamutun tavuğu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bunun için kursa giderseniz orada size ne tür dans etmenizi yada sectiğiniz müzik varsa ona göre güzel bir kareografi hazırlamanızda yardımcı oluyorlarhihoyyyt

4. 22 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

......................

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ocak 2009
  6. 22 Ağustos 2008
  7. tobi

tobi gel 2011 geeel gel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde yapıcaz böyle birşey..bizimki şu şekilde olacak....dans ile başlıycaz müzüik birden sanki bozuluyormuş gibi olacak biz şaşırmış gibi yapıcaz sonra birden hareketli bir müzik gircek ve aynı anda dans etmeye başlıcaz..benim nişanlım karadenizli....horon eğitimi alcaz birde...veee hareketli mizikde dans ederken dans kursundan iki arkadaş daha gelcek şarkının tam horana bağlayan ksımda koşarak pisde çıkcaklar ve şarkı horonla değişcek 4 lü oynıcaz....ve 2 kişi bizden ayrılcak şarkının bir kısmeında ve horonda el birleşme hareketi varmış o kısma geçip nişanlımla elele tutuşcaz müzik tekrar kaldığımız dans parçasına döncek ve dansa dönüp bitircez...bu parça kısımları biribirine o kadar gzl bağlanıyoki hiç anlamıyosun ordakiler ayarlıyolar bunu...hee gelinlikle nasıl olcak dersen...gelinliğin altına beyaz pant giyicem sahneye çıkacağım zaman gelinlik bu dansa göre ayarlanacak bel kısmından açılabilecek şekilde olcak..şarkı harektelendimi o ksıımdan pat diye açıcam ve pantolonla kalıcam...salsa oynancak bizde çünküü...biz konuştuk herşey mümkğn eminim çok hoş olcak

8. 22 Ağustos 2008
  9. tobi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada böyle birşeyi biz kimseye söylemedik herkez ailelerde dahil o an görcekler bunu....anons ettircez çiftler dans edicek diye ve kimsenin piste çıkmaması için ricada buluncaz...şarkı tam hareketlenirken ışıklar söncek o arada gelilğin altı düşecek birden ışıklar yanıcak ve salsaaaaaaaaaa

10. 22 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

..............................

12. 22 Ağustos 2008
  13. tobi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım benim düğüne daha bayağ var ama biz şimdiden görüştük ön fikir olsun diye.benim aradaşım evlendi 2 gün önce onlarda yaptılar inannılmazdı ayakda alkışladı herkes..onunda fikri bana aitti :eek:

14. 22 Ağustos 2008
  15. ozicelcius

ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım ben düşündüm ama aşkımın böyle bi kursa devam edecek zamanı yok...ama fırsatım olsaydı salsa yapmak isterdim....tangonun modası gecti....yada dirtydance....

16. 22 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

..........................

18. 22 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

.....................