düğünde saç rengi ne olmalı?

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve Ege tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Ege
  1. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benm saçlarım sarı daha dorusu çakma sarışınlardanım düğünmdede sarı olmak istiyorum ama çevremdekilerin çoğu koyu renk saçların gelinlikle daa güzel olucağını söylüyor kararsız kaldım bayanlar yorumlarınızı bekliyorum...fisfisfis:bbo:

2. 15 Ağustos 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    bi ara herkes düğünde röfle yaptırıyodu bayıldıydım artık her gelinde röfle görmekten.. röfle yaptırmayın lütfen...

4. 15 Ağustos 2009
  5. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu rengimi çok seviyorum eğer koyuya dönersem geri dönmesi baya yıpratıyor saçı kararsız kalıyorum..:1no2:

6. 15 Ağustos 2009
  7. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    canim
    sen kendini nasil rahat hissediyosan öyle olmalisin bence
    önemli olan senin istegin
    o günde sadece sana ait

8. 15 Ağustos 2009
  9. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben normalde bu rengimi çok benimsedim( dipnot: her rengi denedim simsiyahtan kızılakafamçokkarıştı) fakat herkes koyu renk gelinlikte daha güzel durur daha saf olur dediklerinden ötürü ben de acaba demeye başladım. ama sadece düğün için saçı koyultmakta ne biliyim biraz karışık bi durum sanırım:KK70:

10. 15 Ağustos 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cnm bende karamel üstü röfle kullanıorum saçımı yıllardır, çokta memnunum, seneyede düğünüm war we yine aynı şaçımla gelin olucam inşş:Saruboceq:

geçen yaz bi tanıdığın düğününe gittik, kızın saçı sarıydı we düğündeki herkes bana sarışın olma bak ışıkta parlıo çikolata kahwe yap saçını dediler, ama ben dinlemiycem şahsen, çünkü ben kendimi sarışın gelin olarak görmek istiorum, pişman olmk istemiorum başkalarının sözüyle hareket edipte..

kendi istediğin gibi dawran, ogün senin çünkü a.s.

12. 15 Ağustos 2009
  13. kokoshatun

kokoshatun Guest

bence gelinliğin üsütüne şu renk güzel olur demek yanlış olur her renk herkese gitmiyor sonuçta size en yakışan rengi yapmalısınız opuyorumnanaktan

14. 15 Ağustos 2009
  15. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sarı gelin olan arkadaşlar yok mu fotonuz biraz fikir sahibi oluruz hem:)

16. 15 Ağustos 2009
  17. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın başkalarının lafıyla hareket etme aynı hataya ben düştüm röfleli olan saçımı gaza gelip düğünüm(9 sene önce yani)koyu renk yapmıştım tamam belki o an herkese güzel geçmişti ama saçımı koyu boyadıktan 10 dk sonra pişman olmuştum bence bu hataya düşme canım benim kardeşimde yeni gelin oldu vede saçları sarıydı süperde oldu yani

18. 15 Ağustos 2009
  19. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende saçlarımı düğün öncesi koyu renge boyatmıştım öncesinde sarıydı ama daha sonra biraz pişman olmuştum çünkü önemli olan insanın içine sinmesi,sen kendini hangi renkle güzel hissediyorsan o renk saçla gelin ol,çünkü kimi insanlara koyu renk gitmeyebilir illa gidecek diye bişey yok