düğüne 23 gün kala nişanım bitiyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sewal84 tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sewal84
  1. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    geçende evlilik öncesi stres yüzünden ayrılma noktasına geldik başlığıyla sıkıntımı paylaştım eşya mevzusu yazıodu nişanlım her adımda bi sıkıntı çıkarmıştı eşya krizini çözdük ama sıkıntılar bitmek bilmior yeniden tartıştık uzun zamandır beraberiz 2 yıldırda nişanlı ama bir aydır tanıyamaz oldum evimiz alındı davetiyeler basıldı eşyalar alındı gelinliğin kaporası verildi ama o düğünü ertelesek mi dedi bende ertelemek istemediğimi istemiosa ayrılabileceğimizi söledim aklımdan bi sürü düşünce geçiyor bana bu kadar düşkün olan seven insan neden böyle bi teklifle bana geliyor anlamadım acaba hayatına başka biri mi girdi diye düşünmeye başladım dün ayrılık kararı üzerine ailesi bize geldi o yoktu konuştuk onlar gayet makul ve anlayışlı konuştular kayınbabam bi kaç düşünün kararınızı verin dedi onun bu aralar bunalımlı olduğunu söyledi ailem perişan ben de ne yapcağımı bilmiyorum bi yandan onca heves umut var bi yandanda mutsuz olma korkusu ben ne yapcam....hayatım allak bullak

2. 1 Eylül 2010
  3. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki nişanlın neden sana agrasifleşti durduk yere mi canım ya orasını anlamadım

4. 1 Eylül 2010
  5. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben anormal bişey yapmadım düğünden önce bi takım hazırlıklar olur biliosunuz ailesi de arkasında olmasına rağman onlar ağır geldi sanırım bu hazırlıkları benim abarttığımı düşündü ama inanınki ben normal ihtiyaçlarımız ve gereken durumlardan başka ekstra hiç bişey istemedim bu yüzdende şaşkınım

6. 1 Eylül 2010
  7. sassygirll

sassygirll Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Düğün öncesi belki stres sarmıştır o yüzden sana karşı öyle davranıyordur 2 yıldır zaten birliktesiniz imza stresimi aldı allahım ya baba evinde dursun gezelim tozalım ama evlilige gelince streslen nişanlın kaç yasında?

8. 1 Eylül 2010
  9. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    2 yıldır nişanlıyız ondan önceside var ikimizde 26 yaşındayız çok şaşkınım senin dediğin gibi baba evinde oluyum sorumluluk almasın takılalım iyide kaç yıl giedecek bu böyle

10. 1 Eylül 2010
  11. sassygirll

sassygirll Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hani hep derler ya nişanlıklık cicim aylarıdır die ben de nişanlıyım ama nedense hiç cicim ayı yasayamadım ailelerimizin destegi olmadan bir seyler yapıyoruz çünkü ne onun ailesinden ne de kendi ailemden hiç bir sey istemiyorum benim nişanlım o yüzden yurt dısına gitti günün yarısında konusan biz artık onun sesini bile duyamıyorum bilmiyorum evlilik kolay değil arkadasım herkes bir takım sıkıntılar yasıyor yine onu en iyi tanıyan kişi sensin senin baban yine anlayıslıymış benim babam olsa tamam o zaman ayrılsınlar derdi belki sen de gergin olabilirsin farkında değilsin bence nişanlını al karsına konuş

12. 1 Eylül 2010
  13. hevin

hevin İkiPaşaAnnesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun.
    Erkekler evlilik öncesi strese girer diye bir düşünce vardır,
    ama sizinki iyice abartmış düğünü ertelemekten bahsediyor.
    Hayır olmaz demek yerine sormadınız mı nedenini ?
    Hemen başkası var diye düşünmeyin, yahu evleneceksiniz ve siz şüphe duyuyorsunuz.
    Sorun, konuşun, tartışın.. Konuşulmadan hiç bir sorun çözümlenmez.

Ailesi bunalımda demiş, ee bunalımdaysa paylaşsın sizinle çözüm üretin,
    ailesi demişken.. Size oğullarının bunalımda olduğunu mu anlatmaya geldiler yoksa konuyu siz mi açtınız orada ?

14. 1 Eylül 2010
  15. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    aileler de biliyormu bu durumu ,evlilk oncesi bu sikintilar yasanir ama ikinizin arasinda kalmasi lazim ..Ailelere yansitilmasi kotu olmus

16. 1 Eylül 2010
  17. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nedeni anlaşamamızmış ailesinin gelme sebebi ayrılık kararımız düşünün taşının pişman olmayın diyolar

18. 1 Eylül 2010
  19. sewal84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yansıtmazdım ama olay yüzük çıkarma aşamasına gelince haber vermek farz oldu...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.