Düğünüm Temmuz'da gelinlik seçimine ne zaman başlamalıyım kızlar?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve miss_dd tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : miss_dd
  1. miss_dd

miss_dd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Temmuz'da düğünüm var ama şuana kadar baktığım hiç bir gelinlikte tamam budur diyemedim
    zaten çok zor beğenen biriyim çok ince eler sık dokurum
    her yere bakıyorum ama gördüğüm an beni büyüleyecek tamam bu olucak diyebileceğim bişey görmedim
    sizce ne zaman gelinliğe tam olarak bakmaya başlamalıyım?
    geç beğendiğim için erken başlamam daha iyi olucak sanıyorum ama sonra da kafam karışırsa daha beş ay var diyorum
    nolur fikir verin kızlar karasız kaldım çoookkkkkk :sm_confused:

2. 8 Şubat 2010
  3. Dulcinea

Dulcinea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba miss_dd, bence hemen başlamalısın. Sonuçta beğenmenle iş bitmicek, kumaş kalitesi, fiyatı, terzi kalitesi... vs bir çok unsur var araştırman gereken. En azında bir kaç model kafanda oluştur ki, sonradan telaşlanma. Mutluluklar.

4. 8 Şubat 2010
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde temmuzda düğünüm.
    ben mart nisan gibi düşünüyorum.

6. 8 Şubat 2010
  7. miss_dd

miss_dd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım hemen başlasam bile netleşmesi uzun sürücek kendimi biliyorum ben kolay kolay beğenmem çünkü
    senin düşündüğün tarihler bana çok geç olur canım o tarihlere kalırsam bulduğumu giymek zorunda kalabilirim ki ben bunu hiç istemiyorum çok özel bir gün ve o nedenle çok özel olsun istiyorum gelinliğimi de
    kayınvalidemle konuşuyoruz o da şubat bitti mi hızla geçicek zaman anlamayacaksın mobilyaydı eşyaydı derken koşuşturmaca zor da beğeniyosun bakmaya başla artık diyor ama...
    bu ay sonu moda evlerine bakarım artık
    netten bakmakla falan olmuyor kızlar
    sonuçta üzerine giymeden hayalinde yarattığın şeyin senin vücuduna gidip gitmeyeceğini anlayamıyorsun
    deneyip karar vermek en doğrusu olucak sanırım

8. 8 Şubat 2010
  9. sensizmiasla

sensizmiasla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim 2011 kasım ben bakmaya başlayalı 2 sene oldu hahahahaha :KK70::KK70::KK70: ama tam olarak bende istedi,ğim gelinliği bulmuş değilim bi çok resim biriktirdim bilgisayarımda beğendiklerimi ama daha tam bulamadık birinin bi yerinden birinin bazı yerlerinden karışık bişi olcak çünkü ben anlamam hangi kumaşa nasıl olur vücuduma göre onlar bilir ben fikirlerimi sölicem onlar yardımcı olacak dimi ama ..

10. 8 Şubat 2010
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    nisanda diktirmeye başlamış olmalısın canım.

12. 8 Şubat 2010
  13. Lethe82

Lethe82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim düğün 15 Mayıs'ta ben hala bulmuş değilim.:)

14. 8 Şubat 2010
  15. EU3

EU3 Guest

bence mart itibariyle bakın sen cnm, anca olur bişeler diktirckmişsin çünkü.

diğer türlüde kafana takma, gelinliği askıda değil kesinlikle üstünde gör, askıda hiç hoşuna gitmeyen bi model üzerinde harika durabilir, ve tam tersi askıda çok hoş bulduğunuda üzerinde beğenmeyebilirsin..

kafanda net modellerle girme gelinlikçilere, her modele açık olduğunu söle, elinden geldiği kadar çok ve farklı model dene..

gelinlik bakmaya giderken saçını güzel bişekilde topla, yüzüne de mutlaka hafifte olsa makyaj yap, emin ol çok farkedio yerimseniben

16. 8 Şubat 2010
  17. Lethe82

Lethe82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dediğiniz gibi bu hafta sonu bende gelinlikçileri gezdim.Çok beğendiğim yaka modellerinin üzerimne giyince hiç de hoş durmadığını gördüm.Bu arada gelinliği ne kadar giyersen giy duvak takınca çok bambaşka oluyor bunu anladım :)
    Temmuz gibi düğününse bence şimdiden bakınmaya başla en azında almak zorunda değilsin farklı modeller deneyerek hangi tip geliğnliğin sende hoş durduğunu öğrenebilirsin böylece.
    Gelinlik fuarları bitiminden sonra da fiyatlar acaip yükselecekmiş adamların kendileri söylüyor.O yüzden de biraz elimizi çabuk tutmakta fayda var...

18. 8 Şubat 2010
  19. EU3

EU3 Guest

kesinlikleolumunekankayizsmile

duvak mutlaka takın bencede, gittiğiniz yerlerde olur ama siz yinede yanınızda duvak tutturmak için toka bulundurun.. saçınızıda çabuk bozulmıcak ve duvak rahat tutturulcak şekilde toplayın derim..

boynunuza çok ince ve şık bi kolye de takabilirsiniz ogün.. yani gelinliği gösteren birazda bu ince detaylardır bence, oyüzden ogün evden rastgele çıkılmamalı bana göre..